O co Přijde Marika, když se o ní José nepokusí?

Sexy strniště a smysl vyždímat z každé vteřiny vašeho života to nejlepší. José je důvod, proč opustit alespoň na chvíli (a alespoň ve snech) naše manžele a přítele a utéct od šedé reality co nejdále, protože tenhle chlap to umí. Tady máte deset důvodů, proč být průvodcem Mariky právě José.

Sexy malíř ze španělské Zaragozy, který měl před deseti lety jednu vášnivou noc s Olgou Drozdovou. José se ve Svatbách v Benátkách objevil zčistajasna. Je to sice Čech, ale tak prosáklý Španělskem, že má do klasického českého muže daleko. A co ho tak dokonale vystihuje? Jeho vášeň pro život. Umět si užívat každé minuty našeho života umí málokdo. A to je jen jeden důvod z těch miliónů dalších, proč by každá žena měla ve svém životě potkat alespoň na chvíli takového Josého...

1) SEXY CHARISMA

José má to, co dobrá polovina mužů nemá. V televizní branži se tomu říká X faktor, někdo ho může nazvat Superstar. Mít okouzlujícího muže, to je bingo, dámy. Stejně tak mít muže, který se usmívá každé boží ráno.

2) SEXY STRNIŠTĚ

Pro jemný obličej žen to sice není příliš pohodlné, ale když to tak dobře vypadá! Navíc trpíme kvůli vlastní kráse, tak proč bychom "netrpěly" i kvůli kráse našeho vyvoleného. A o tom, že mužské strniště dělá svoje, o tom víme každá. Strniště je u mužů věc velice podceňovaná. Muži mají pocit, že vypadají neupraveně. Ale stačí se podívat na Josého...

2) I Z BLBÉ NÁVŠTĚVY PRARODIČŮ SE MŮŽE STÁT JÍZDA (a ani mu nevadí, když z něj uděláte paroháče, naopak. On udělá milerád paroháče z vašeho manžela)

3) CHLAP JAKO JE JOSÉ OKOUZLÍ I VAŠEHO TÁTU, KTERÝ BY VŠECHNY VAŠE POTENCIONÁLNÍ PŘÍTELE NEJRADĚJI STŘÍLEL

4) JE SPONTÁNNÍ (a prostě se po deseti letech objeví před vašemi dveřmi, protože si na vás vzpomněl a otočí vám život vzhůru nohama. Ale není to to ono?!)

5) A VAŠE KAMARÁDKA HO BUDE (TAJNĚ) MILOVAT

6) A DOKONCE I VAŠE MÁMA VYCÍTÍ, ŽE NÁVŠTĚVA JEHO POSTELE VELIKOSTI TŘI NA TŘI METRY NEBUDE PROMARNĚNÁ PŘÍLEŽITOST

7) KDYŽ MU UKÁŽETE SVOJE HRANICE, NENUTÍ VÁS DO NIČEHO. VYČKÁVÁ...

8) UMÍ MALOVAT. NA CO? TO UŽ NECHTE NA NĚM.

9) A UMÍ SE POPRAT ZA SPRÁVNOU VĚC. TEDY ZA VÁS.

Celou rvačku najdete TADY

10) MÁ VE ZVYKU TVRDIT, ŽE TO S DĚTMI MOC NEUMÍ. ALE JEN HO S NIMI NECHTE O SAMOTĚ A USPOŘÁDÁ VÁM TAKOVÉ ODPOLEDNE, NA KTERÉ JEN TAK NEZAPOMENETE.

11) UMÍ OPÉKAT BUŘTY!

12) SKÁKAT GUMU! (TO SVĚDČÍ O JEHO SPONÁTNNOSTI)

13) A NEZKAZÍ ŽÁDNÉ PŘEKVAPENÍ

Sledujte Svatby v Benátkách na Primě každé úterý a čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.