Oblečte se jako Olga! Tentokrát je na scéně zelená pouzdrovka

Podle reakcí jste si už všimli, že nejen Olga, ale i ostatní seriálové postavy mají naprosto krásné "kostýmy". Olga se ve čtvrtek objevila v zelené pouzdrové sukni a bílé halence, ta kombinace vypadala úžasně, souhlasíte? Tak se pojďte inspisovat, jak takovou výraznou sukni kombinovat.

Byla to scéna, kdy se Olga obléká do práce a kolem ní létají děti. Té zelené dokonalé sukně jste si museli všimnout hned. Úžasný loutfit s nádechem léta, který napovídá o ženě, že se nebojí v tomto ročním období obléct trochu barev. Olga má prostě šmrnc za všech okolností.

Pouzdrové sukně se bát nemusíte, jen s ní zacházejte opatrně

Být chic musí být součástí její práce. Nechat si navrhnout svatbu od A do Z od ženy, která se neumí oblékat, by byl přeci jen trochu risk. Měli byste vy sami odvahu na to nosit tak výraznou sukni? "Pencil skirt" nebo-li pouzdrová sukně totiž už svým názvem napovídá, v jakém tvaru budete celý den. Moc se v ní neproběhnete, střih vám nedovolí dělat dlouhé kroky (pokud nemáte sexy rozparek) a zároveň obepíná boky a stehna. Ale pokud se to umí, dělá úžasnou postavu.

Co k ní? Nejlépe bude určitě vypadat s lodičkami na tenkém podpatku, neobávejte se ani tzv. kačenek (lodičky s velice nízkým a tenkým podpatkem) ani balerínek (pokud patříte mezi štíhlejší). Cool tenisky k pouzdrovce, jejíž délka končí u kolen, si poslední dobou dovolují nosit pouze módní blogerky. Ty se však ohánějí argumentem drahých elegantních značek.

Fakt, že pouzdrová sukně funguje vlastně jako opravdové pouzdro pro vaše boky, může nahánět strach. Taková sukně má i vysoký pas a obepíná tak veškerá problematická místa postav nás žen. Pokud i vy patříte do klubu s názvem "výrazné boky", první rada zní jasně – nestyďte se za ně.

Pro ženštější postavy žádné elastické materiály

V obchodech můžete narazit na pouzdrové sukně z elastických materiálů, těm se vyhněte obloukem. Jsou to většinou dva obdelníky sešité k sobě, které na vás prozradí i jeden utajený bonbón po zdravé večeři. Rozhodně se však nebojte jiných kvalitnějších materiálů a sázejte spíše na tmavší barvy bez vzorů (ty jsou, co se týče pouzdrových sukní, letos velice in).

Až si tuto sukni budete zkoušet, rozhodně se v ní projděte, neměla by se vám během chůze vyhrnovat!

POUZDROVÁ SUKNĚ DO PRÁCE:

Veselé zelené pouzdrovky se nemusíte bát ani jako pracovního úboru. Jen ji musíte zjemnit ostatními doplňky. Dobře vám poslouží neutrální barvy, jako je bílá a černá. I Olga k tak výrazné sukni zvolila v seriálu bílou halenku. Jelikož my právě bojujeme s počínající zimou, vsaďte na bílou košili. Tuto najdete v jednom z běžných řětězců, který potkáte v každém větším městě.

Košili zastrkejte do pouzdrové sukně. Budete vypadat daleko elegantněji. Nechat lemy košile volně splývat přes sukni je varianta pro méně odvážnější dámy. V tomto případě však musíte počítat s tím, že naprosto zatratíte exkluzivitu střihu sukně.

Pokud nemáte košili, můžete využít bílé tričko nebo triko s dlouhým rukávem. K tomu rozepnutý svetřík – a jste připravena do práce. Jak můžete vidět v grafice, skvěle slouží i pudrový odstín a vlastně jakýkoliv jiný přírodní. Nebojte se ani kombinace s pastelovými barvami.

Pohrajte si se siluetou

Pokud patříte mezi štíhlé ženy, klidně vsaďte veškeré karty na svou štíhlou linii. O linii jde totiž v tomto případě až na prvním místě. To znamená, že k úzké sukni obléknete i úzký vršek na tělo. Nejčastěji však v módě platí pravidlo kontrastu. K úzké sukni o něco volnější triko (zase zastrkané do sukně) nebo k úzkým slim džínám volnější vršek a opačně.

Ke štíhlejší postavě vždycky dopomohou vysoké podpatky, pokud se však na ně necítíte, bohatě postačí kotníčkové boty.

POUZDROVÁ SUKNĚ NA VÍNO ZA KAMARÁDKOU:

Pouzdrovou sukni samozřejmě nemusíte nosit jen do práce, ale klidně si ji vemte i na večírek nebo na posezení s přáteli. Nebojte se elegance. K takovýmto příležitostem se dokonce hodí trochu experimentovat. A pokud běžíte rovnou z práce, stačí nasadit výrazný náhrdelník a náramek. Vsaďte na zlatou barvu, ta dodá exkluzivitu během jakékoliv příležitosti.

Co se týče vršku, nebojte se barev. Vsaďte na kontrastní barvy, jako je královská modrá. V létě místo kabátu noste sako či džínovou bundu do pasu. A největší parádu uděláte v této kombinaci s koženým křivákem!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.