Obyčejné chlebíčky odhalí nevěru Lenky. Jak to?!

Zvláštní titulek článku, musíte si říkat. Podívejte se na Primě na čtvrteční Svatby v Benátkách ve 20.15 a pochopíte. I když David sice poslední dobou (konečně!) zjišťoval, že se v životě Lenky něco děje, konečně na to přišel. A tou bolestivou nápovědou se staly právě chlebíčky.

Nevěrná Lenka se pokusí s Dr. Bromem rozejít, ale dřív než se jí to podaří, domluví si s ním schůzku po práci v ordinaci. Dr. Brom je pro ni totiž ten neodolatelný týpek, kterému nemlžete říct ne. Lenka tedy Davida pošle domů, protože má na práci ještě několik klientů na zubní hygien u. Hed poté však už Dr. Brom klepe na dveře...

David před odchodem domů začne hledat něco v jejich skřínce a tam najde schované čerstvé chlebíčky. Lenka to sice zamluví, ale Davidovi to po nějaké době dojde. A jde se na věc! Jak dopadne odhalení nevěry?

Podívejte se na video (stačí kliknout na obrázek)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.