Otěhotní Andy v seriálu? Její herecká představitelka nám řekla svůj názor

Představitelka seriálové Andy, Gabriela Heclová, se během čtení scénáře při první a druhé řadě musí hodně bavit. Andy rozhodně nepatří mezi dívky, které by seděly v koutě. "Všechno zkouší hodně brzy a chvíli jsem si myslela, že dokonce otěhotní, prozrazuje Gabriela. Poslední scéna tomu i napovídá.

Ve 45. dílu Svateb v Benátkách vám určitě neušla scéna, kdy se Ivan, otec Andy, rozhodne "dát chlapskou řeč" s Kájou. Kája je dlouhodobý přítel patnáctileté Andy, která se se životem příliš nepáře. Ti dva se sice před nějakou dobou rozešli, ale těžké osudy jak Káji, tak Andy je daly zase dohromady. Andy se dokonce potom, co si Ivan na statek vzal svoji mladou milenku (ve skutečnosti byla opravdu jen o pár let mladší než Andy sama), odstěhovala ze Špičky a žila v bytě s Kájou a jeho maminkou.

Kája se pak rozhodl nastěhovat do Špičky za Andy. Ta však nebyla příliš nadšená, chce si přeci ještě užívat trochu života. Ivan si tedy v poslední epizodě přišel otevřeně zeptat, jestli ti dva spolu spí. Kájovi dokonce i pohrozil, že pokud Andy přivede do jiného stavu, udělá mu ze života peklo. Klasikcé tatínkovské řeči Kája s klidem přešel...

My jsme se zeptali studentky pražské herecké konzervatoře, jak to vidí se svou seriálovou postavou Andy dál. Stejně jako ostatní herci, tak i ona si není jistá, co scénáristky její postavě přinesou, a tak tipovala.

"Já jsem si chvíli po pravdě myslela, že třeba otěhotní. Andy vystřídala docela hodně kluků, během první série měla asi tři kluky. Mám takový pocit, že se stále ještě hledá. Ten táta jim hodně ublížil. S mamkou se ke konci první série Svateb hodně sblížila. Většinou o ní přemýšlím jako o rebelce, která udělá nějaký průšvih, " prozrazuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.