Peklo v talíři! Takové bylo natáčení svatební hostiny Zdeňka Podhůrského

Zatímco se Zdeněk Podhůrský nedávno po mnoha letech rozešel se svou přítelkyní, alespoň v seriálu mu štěstí přálo. Jeho seriálová postava, policajt Podběl, se po těžkostech opravdu ožení. A slavit bude ve Špičce. Svatební hostina "na oko" mu ovšem dala zabrat.

Pokud seriál sledujete, víte, že svatbě předcházela rodinná katastrofa. Podbělovou vyvolenou je totiž bývalá přítelkyně jeho syna. Ten si ji měl brát, ale ona se zamilovala do jeho otce - svého budoucího tchána a otěhotněla s ním. Dnes si svého osudového muže bere a jejich dcerka Danuška je u toho. V seriálu ale neuvidíte obřad samotný, pouze následnou oslavu v hospodě ve Špičce.

A protože bylo na place poměrně hodně lidí, natáčení nebylo úplně jednoduché. Navíc do oslavy nečekaně zasáhne ruka zákona a způsobí málem další katastrofu. Režisér Ján Novák tak musel zkoordinovat scénu, která byla složitá nejen co se počtu lidí týče, ale i v rozložení dialogů mezi nimi.

Seriálová svatební hostina byla peklo!

Zdeněk Podhůrský a jeho nevěsta Dana, kterou hraje Izabela Kapiasová, mají ze své svatební oslavy jeden humorný zážitek. ”Na začátku této hromadné scénky jsme ochutnávali svatební polévku - klasický hovězí vývar s knedlíčky. Zpočátku rekvizitáři stíhali polévku vždy na každé opakování scénky nalít čerstvou, ale po čase už na to nebyl čas, nebo možná pozapomněli. A tak jsme si měli vychutnávat v poměrně chladném prostředí notně vystydlý talíř polévky. Proto Izabela při mém textu: ´Mmmm, to je vynikající polívčička, knedlíčková, tu miluju´...vyprskla smíchy, až jí tekly svatební slzy, protože talíř byl plný těch zastydlých, mastných ok!..., “ líčil se smíchem Zdeněk Podhůrský.

Nabízí se otázka pro Zdeňka: “Kdybyste se měl znovu ženit, jaký obřad byste si přál mít?” “Velkou svatbu, hodně lidí, určitě nic moc vážného nebo komorního, hlavně aby byla fakt sranda a aby se lidi dobře bavili. Svatba má být super mejdan s nejlepšími kamarády a s co nejširší rodinou,” odpověděl herec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.