Petra Faltýnová si zahraje v Benátkách samu sebe. Prozradí něco ze svého soukromí?

Svatby v Benátkách – Petra Faltýnová ve Svatbách v Benátkách

Modelka Petra Faltýnová si v seriálu Svatby v Benátkách zahraje samu sebe. Jak autoři seriálu modelku zasadí do děje? Trochu vám napovíme, vzpomeňte si na to, že Lola Brajčič se kdysi živila modelingem...

Tmavooká Petra Faltýnová si tak rolí ve Svatbách v Benátkách znovu vyzkouší hereckou profesi. Hraje prostě "tu slavnou Faltýnovou". Petra se staví za Alicí Bendovou alias Lolou Brajčič v svatebním salonu v Benátkách, aby si mohla půjčit večerní róbu na jednu z mnoha akcí, kde se Petra pravidelně pohybuje.

Její seriálová postava momentálně migruje mezi českým showbyznysem a anonymitou v Americe, kterou si zpříjemňuje přítomností nového milence. A Lola Brajčič vyzvídá, jak to v jejím osobním životě přesně vypadá... Podobnost s Petřiným životem je čistě náhodná? Petra tvrdí, že ano.

Petru objevily Cesty domů

Petru Faltýnovou jste už před časem mohli vidět v seriálu televize Prima, a to v Cestách domů. V několika dílech hrála Petru Karasovou, bývalou milenku státního zástupce Hynka (Roman Zach), která mu sice kdysi zničila manželství, když se ale znovu objevila, on jí opět neodolal. “Herecké ambice jsem sice nikdy neměla, ale po první seriálové roli v Cestách domů mě hraní začalo bavit. Těší mě, že jsem dostala další příležitost. Když jsem jela na natáčení poprvé, měla jsem velikou trému. Snad se postupně strachu zbavím, budu se snažit, abych pana režiséra nezklamala,” říká Petra. Úspěšná modelka začala natáčet na konci března.

Vy ji můžete vidět už ve čtvrtek na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.