Seriály a filmy

27. listopadu 2014 21:30

Petra Kloidová

Podívejte se na všechny svatební šaty, které se objevily ve Svatbách v Benátkách!

Seriál Svatby v Benátkách, to jsou přece i krásné svatební šaty, které jste mohli pravidelně vídat ve svatebním salonu Navždy spolu u Olgy a Loly. Ve fotogalerii najdete všechny šaty, které se kdy objevily v seriálu. Pokochejte se tou krásou, je to zážitek.

Svatební šaty pocházejí ze Svatebního domu NUANCE, který pravidelně propůjčoval šaty Alici Bendové a Petře Hřebíčkové, tedy alespoň do jejich seriálového svatebního salonu Navždy spolu. Kromě Alice Bendové alias Loly Brajčič jste mohli vidět ve svatebních šatech i hvězdu seriálu Petru Hřebíčkovou, jež hraje Olgu.

Ta se přímo zamilovala do krajkových svatebních šatů, které jí jako překvapení koupil Filip. Nakonec je ovšem musela vrátit milionářce Anitě (Jana Švandová). Ta je po své smrti věnovala Olze. Šaty byly krásné, s krajkou a krajkovou kápí.

Podívejte se tedy do fotogalerie všech svatebních šatů, které se v seriálu objevily. Někdy si zahrály malou roli, někdy představovaly zásadní roli pro jejich nositelky.

Zadržte dech a klikněte na tuto svatební krásu:

Z těchto šatů si vybíral i David Grábner. Pomohli jste mu vybrat hlasováním?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.