Seriály a filmy

27. listopadu 2014 12:00

Petra Kloidová

Pomozte Davidovi vybrat svatební šaty pro jeho nevěstu!

David se rozhodl, že se za každou cenu ožení. Jen nevěsta to ještě neví! A jeho plán je následovný, uspořádá tajnou svatbu, na kterou nic netušící nevěstu přivedou. Proto ji musí vybrat i svatební šaty. Nenechávejte to jen na něm a pomozte mu hlasováním!

Nechat na muži to, aby vybral vlastní nevěstě svatební šaty, to zavání minimálně velkým problémem. Mužský a ženský vkus, co se oblečení týče, naprosto podporuje teorii, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Přestože má David kolem sebe další tři ženy, které by mu mohly poradit, žádná z nich se neshodne s tou druhou na stejných šatech.

Lola tvrdí, že třetí jsou příliš obyčejné, ona sama by chtěla něco speciálního, čímž jsou pro ní druhé šaty s krajkou. Olga má výhodu, že s Lenkou kdysi svatební šaty vybírala. Ta si stojí za třetími. A Dagmar? Ta si stojí za tím, že David se extrémně unáhlil a bude toho litovat.

Mimochodem, tušíte koho si vlastně David bude chtít tajně brát? Podívejte se na video:

POMŮŽETE DAVIDOVI VYBRAT SVATEBNÍ ŠATY PRO LENKU?

Podívejte se jaké 3 šaty jsou na výběr. Podívejte se na modelky, které šaty před Davidem předvádí ve VIDEU:

šaty pochází se Svatebního domu NUANCE

HLASUJTE TADY:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.