Pohřešuje se José. Kde je mu konec?

José se naposledy objevil minulý čtvrtek během pěkně nepříznivých okolností. Když pozval Olgu s dětmi k němu do Španělska, pěkně tím Olze zavařil. Ta odmítla pozvání, ale děti se na ní naštvali. Proběhla i první facka v historii rodičovství...Od té doby o Josém není vidět ani slyšet, co se děje?

Upřímně řečeno, moment, kdy jsme mohli vidět Josého naposledy, byl ve chvíli, kdy si s ním žárlivý Filip šel vyřídit účty do čajovny. Strhla se rvačka, kterou museli ukončit až zaměstnanci jinak klidné čajírny. José byl pro Filipa velkou hrozbou. A to Filip zatím ani netuší, že José je otec jejich dětí. Hrozbou byl samozřejmě pro veškeré mužské pokolení v celých Benátkách nad Jizerou.

Bohém na maloměstě

Když se na maloměstě objevil bohémský cizinec ze Španělska, který má v Zaragoze byt a svou uměleckou kariéru, způsobil pořádný poprask. Zvlášť v životě Olgy. Už na začátku okouzlil Lolu, která si s ním střihla tango. I když je José, vlastním jménem Josef Pivoda Čech jako poleno, zdá se, že španělská krev mu koluje v žilách.

Lola však nebyla sama, když se José na tajné pozvání dětí objevil i na statku u Drozdových a uvařil španělskou specialitu celé rodině. Libuše měla o Josém a jeho kvalitách zcela jasno:

Uvidíme ho ještě?

Ale od té doby není o Josém vidu ani slechu. Poznamenala ho rvačka s Filipem tak moc, že se vzdal a přestal o Olgu bojovat? Nebo se ještě ukáže? Na to si budeme muset počkat.

A pokud jste netrpěliví, jak budou Svatby v Benátkách pokračovat dál, podívejte se do takového "pohledu do budoucnosti". Uvidíte sestřih několika budoucích dílů a zajímavých momentů:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.