První hádka Romea a Kamily. Kamila lhala!

Svatby v Benátkách – První hádka Romea a Kamily

Vypadá to, že Romeo je zamilovaný až po uši do Kamily, která je pořád tak trochu tajemná. A teď se o ní dozvěděl něco, co ho totálně dostalo.

Kony, Romeova matka, viděla Kamilu a dívku jí podobnou, jak jdou po ulici. Nakonec se ukáže, že Kamila před Romeem zatajila její vlastní dvanáctiletou dceru.

Roman bude pěkně vytočený

Nejhorší bylo pro Romea to, že se to musel dozvědět od své matky ve svatebním salónu. V tu chvíli tam však byla i Olga, která ma na Romea spadeno. Ihned mu vmetla do obličeje, že ji vyměnil příliš rychle. Romeo si to nakonec s Kamilou vyřídí a poprvé po dlouhé době uvidíte Filipa Blažka jako Romea pěkně vytočeného a zklamaného.

Roman si totiž moc dobře vzpomíná jaké peklo mu dělaly děti Olgy, které chtěly, aby se Olga vrátila k Josému.

Většinou je to totiž právě Roman, kdo lže svým ženám. Jak hádka dopadne? Bude to konec vztahu, nebo naopak začátek něčeho oficiálního?

Podívejte se dnes na Svatby v Benátkách ve 20. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.