Rozzlobený Punťa! Důkaz, že i David Grábner umí být zlý

Svatby v Benátkách – David Grábner umí být zlý

David Grábner vypadá, že by neublížil ani mouše. Možná by ji spíše netrefil. Nicméně, už ve čtvrtek nám ukáže, jak šeredně ho podceňujeme. Stejně jako Filip Krejza, kterému by se to nemuselo jednou vyplatit. David Grábner prostě a jednoduše byl za zlouna!

Filip Krejza v minulém díle Svateb v Benátkách napovídal svojí vlastní mamince, vyhlášené drbně celého města, že v horním rekonstruovaném bytě se neschází on, ale zubař David Grábner se svými milenkami. Všichni, kdo známe Davida, jsme se tomu museli zasmát. O něco smutnější smích už měla Lenka, které to přišla paní Krejzová říct. Lenka jí nejprve nevěřila, pak ji však nahlodaly pochybnosti a udělala pořádnou scénu, která se promítla i do jejich práce. Lenka totiž začala podezřívat modelku a novomanželku Vopičkovou, která chodí na zubní prohlídky podezřele často...

My jsme se Lenky Zahradnické, představitelky sestřičky Lenky a partnerky Davida, ptali, jestli by byla schopná žít s někým takovým jako je David. Co myslíte, že odpověděla?:-)

To se dozvíte v rozhovoru:

Sdílejte článek