Seriál a osobní život se Martinovi Krausovi propojil - k zubaři jde také až na poslední chvíli!

Svatby v Benátkách – Klaním se zubařům!

Už rok hraje zubaře Davida Grábnera, ale pořád má ze zubařů strach. Martin Kraus během své seriálové praxe, přičichl k tomuto povolání a kromě strachu má k zubařům i respekt. K zubaři jde stejně jako sám seriálový David ve čtvrtek až na poslední chvíli.

V seriálu Davida Grábnera, zubaře, postihne akutní bolest stoličky. Tak dlouho to odkládá až mu nezbyde nic jiného než zubař Jonáš. Barbar, který mu zub zadrátuje nehezkým amalgámem a hotovo. David se vzteká, jak jen může. Ale není mu to nic platné.

P.S. Ne nadarmo se říká, že lékaři jsou nejhorší pacienti:-)

I Martin Kraus se nám přiznal, že se i v reálném životě snaží návštěvu zubaře oddálit, co to jde, do doby, kdy už to opravdu nejde. Paradoxem je, že v seriálu hraje zubaře Davida Grábnera, který svoje zubařské náčiníčko miluje jako muž svoje nové žihadlo v garáži.

Na umrtvující injekce se těší

Odlišnější povolání už si Martin Kraus zahrát nemohl. Faktem je, že podle svých slov byl u zubaře asi tak pětkrát v životě:

"Bojím se, proto nechodím na preventivní prohlídky. I když možná je to tím, že jsem na podobné věci spíš lempl. K zubaři jdu až na poslední chvíli, když už je návštěva akutní a já mám takové bolesti, že se k zubaři vlastně těším, protože se nemůžu dočkat, až mi pomůže. Většina lidí se bojí umrtvovací injekce. Na tu se já naopak těším, že konečně nebudu nic cítit."

Jak profesionálně tedy zahrát zubaře, když se mu vyhýbáte jako čert kříži? Odbornou podporu má Martin Kraus každé natáčení díky zubařského páru, který mu ukazuje základní držení vrtačky, aby vypadal jako ten nejlepší zubař na světě, protože to MUDr. Grábner je.

Ve videu se dozvíte, co si Martin Kraus o zubařích myslí:-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.