Srovnejte módu Olgy Drozdové v 1. a 2. řadě

Herečka Petra Hřebíčková během natáčení druhé série Svateb v Benátkách prožívala své první těhotenství, a tak přišlo na řadu hlavně schovávání rostoucího bříška. Móda Olgy je ale inspirativní i tak. Podívejte se na fotogalerie.

Olga se stejně jako ostatní postavy Svateb v Benátkách barev rozhodně nebojí. I to samozřejmě dotváří kolorit celého seriálu, který se sice týká svateb, ale také různobarevných životů jeho postav.

Olga Drozdová, kterou hraje moravská rodačka Petra Hřebíčková, patří mezi jedny z nejlépe oblékaných postav v seriálu. Nutno podotknout, že tak krásná žena se obléká snadno. S tím souhlasí i návrhářka Taťána Kovaříková, která navrhla základní garderobu a kostymérky na ni pak velice úspěšně navázaly.

Kde seriálové postavy nakupují?

Kde tedy Olga Drozdová nejčastěji nakupuje? Kromě některých kousků přímo od Taťány Kovaříkové (např. šila dvoje šaty pro Andreu Verešovou) se většina oděvů, které vídáte před kamerou, dá koupit v dostupných řetězcích jako je H&M, Promod, Zara.

Postavy seriálu a hlavně Olga s Lolou se často pohybují na slavnostních akcích, takže jejich móda musí být vysoce elegantní. Olgu můžete často spatřit v lodičkách pudrové barvy, které se hodí naprosto ke všemu. Kombinuje je se sukní, ale i s kalhotami. Velká světle modrá kabelka, vhodná na různé právní spisy a velké diáře, je z jarní loňské kolekce H&M.

Zatímco herečky Svateb v Benátkách vidíte i v ušitých šatech, herci byli podle Taťány Kovařákové oblékáni výhradně v obchodech: "Oblékat muže pro seriál či film mi vůbec nevadí. V tomto případě jsme vybírali v obchodech. Je to současnost, tak to není tak těžké."

Olga se nebojí barevné elegance

Olze vlastně nic jiného nezbývá než se oblékat elegantně. Vyžaduje to i její práce, v které je v podstatě denně, takže si nemůže dovolit chodit v módních roztrhaných džínech, když ji kdykoliv může někdo zavolat z právě probíhající svatby. Jak si diváci mohli všimnout, často ještě jede na svatbu řešit problémy.

V létě nosí květované šaty a nebojí se ani barevných sak. Černou na ní uvidíte zřídka, zatímco červená, bílá, zelená a modrá v různých odstínech, to je její stejnokroj.

Druhá série se nesla na tématu maskování

"Já i kostymérky si odhalením mého těhotenství hodně oddychly," vysvětlovala Petra Hřebíčková, která v podstatě celou druhou řadu Svateb v Benátkách natáčela jako těhotná. Minimálně půlku série se kostymérky snažily její těhotenské bříško schovávat do rozevlátých topů a volných šatů stejně jako do rozepnutých elegantních sak. I tak divačky mohly vidět svou seriálovou Olgu hlavně v pastelových barvách, které se často střídaly s uzemňující černou.

Podívejte se do fotogalerie z první série:

Jak se změnila Olžina móda během natáčení druhé série:

Naučte se kombinovat outfity jako seriálová Olga:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.