Sukničkář Brom zaútočil!

Pan doktor Brom je okouzlující a velice přímý. Když se objeví u Davida doma, David se zrovna zmítá v horečkách. Lenka bude muset obvolat všechny pacienty, aby nechodili. O pacienty s akutními problémy se postará právě doktor Brom. Možná, že je to jeho plán, jak se sblížit s Lenkou...

Brom je specializovaný zubař, který dělá už jen složitější operace, proto mu zaskakování při "obyčejných" zubařských ošetřeních udělá spíše radost a taky si tím osvěží svoji praxi. Lenka to s díky přijme, protože některé pacienty se jí přeobjednat nepodařilo. A tak se na jeden den stanou Brom a Lenka jedním týmem a zároveň kolegy s jediným tématem ke konverzaci: David.

Brom si Lenku dobírá, že jsou klasický úkaz vztahu zubař–sestřička. Až prý půjde Lenka na mateřskou, David zaměstná mladší a krásnější sestřičku, s kterou začne randit. Lenka je z těchto rýpavých komentářů celá nesvá a dá mu to razantně najevo. A Brom? Ten se konečně přizná, proč ji celý den tak trápí!

Podívejte se na video:

Celý příběh Broma s Lenkou však uvidíte na Primě ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.