Švánoid do toho konečně praštil! Jaké bylo natáčení?

Kdo je to Švanoid? Jana Švandová a Václav Noid Bárta, kteří hrají snoubence v primáckém seriálu Svatby v Benátkách. A právě v dnešním 15. dílu budou mít konečně svatbu.

Jana Švandová hraje Anitu Sušerovou, bohatou podnikatelku, která si za peníze může koupit všechno. I mladého přítele Milánka (Václav Noid Bárta). Postupně se ale ukázalo, že tento věkově nerovný vztah není založený jen na penězích. Že Milánek má Anitu, které láskyplně říká Suši, opravdu rád a chce si ji vzít. Kvůli ní se dokonce naučil svatební tanec. Svatba je sice do poslední chvíle ohrožená, protože Suši se nechce vdávat v jiných než ve svých vybraných šatech, pak nastane problém se speciální svatební kytkou, ale všechno nakonec dobře dopadne a svatba se koná.

„Tuhle svatbu před kamerou si opravdu užívám, je krásná. Tak trochu jsem se při ní vrátila do svého mládí, kdy jsem se poprvé vdávala, a to na zámečku v Praze Libni. Tenkrát jsem měla taky dlouhé bílé šaty a cítila jsem se jako princezna. Dneska se cítím – no jako královna,“ smála se Jana Švandová. Její šaty také zapůjčil svatební salon Nuance a šlo o model, na nějž byla použita španělská krajka v kombinaci s plisovaným tylem. Závoj u nich nahrazovala zajímavá kápě s vlečkou. „Hrát Sušerovou mě baví, zažívám díky ní to, co běžně provádějí pánové v mém věku, že si nabalí nějaké mladé děvče. Tohle je ale z opačné strany. Zajímavé je, že zatímco pánům tenhle vzorec chování prochází, když si najde o hodně let mladšího muže žena, je to pro společnost mnohem méně přijatelné. Obdivuju ženy, které do takového vztahu jdou, za jejich odvahu. Já sama jsem nikdy výrazně mladšího muže neměla, ani bych to nechtěla. Je fajn stárnout s někým stejně starým,“ říká Jana Švandová.

Pro svatební tanec se Jana Švandová a Václav Noid Bárta museli naučit tango. Absolvovali proto pár tanečních lekcí pod vedením odborníka. „Jak mi to šlo? Mám pocit, že vůbec ne, že jsem dřevo,“ kritizoval své tanečné umění Václav. Ale Jana ho chválila. „To není pravda, je šikovnej a pohybově nadanej. Vymysleli jsme si své zvláštní tango, vlastní kroky, které nám trenér povolil, říkáme mu Švanoid. Upravili jsme si choreografii po svém, aby se nám tango dobře tancovalo. A Švanoid jsme si z legrace začali říkat i my dva, tak jako se Bradu Pittovi s Angelinou Jolie říká Brangelina,“ vtipkovali herci.

Ne každá svatba má ale šťastný konec. Po obřadu udělá Suši velké gesto – roztrhá předmanželskou smlouvu. Přizná, že to byla zkouška, jestli si ji Milánek vezme. Přizná ale daleko víc. Třeba to, proč trvala právě na konkrétní květině a proč chce zažít nejúžasnější rok svého života. Jeden jediný rok.

Více se dozvíte v dnešním dílu seriálu Svatby v Benátkách ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.