Svatby v Benátkách čekají mohutné oslavy. Davidovi se narodil syn!

Narození prvního syna se musí vždy pořádně oslavit, aby bylo prvorozené dítě pořádně zdravé. Poté, co uvidíte takovou "normální" oslavu u Davida Grábnera, vám bude jasné, že malý Tomášek bude mít zdraví na rozdávání.

David Grábner se poprvé stal otcem. Lenka porodila syna Tomáška. David je z něj úplně u vytržení, stále nosí Lence pugéty květin a všude vypráví, jak malý Tomášek vypadá. Kvůli své nové rodinné roli se nemůže soustředit na nic jiného, to poslední, na co by myslel, je práce. Sestřička Arleta ho musí stále usměrňovat. To ještě netuší, že Davida čeká obrovské zapíjení svého syna. David pozval všechny své mužské kamarády k sobě do bytu a připravil nechutně velké množství alkoholu. Bude to pánská jízda!

Eliška odjíždí

Alkoholová pitka se ponese v duchu vtipných scén, ale také vyřizování si účtů a vylévání si mužských zlomených srdcí. Nejen Milánek je totiž momentálně opuštěný, ale nově a oficiálně i Filip Krejza. Eliška se rozhodla opustit znovu Čechy a vrátit se do Afriky, přesněji do Ugandy. Nemůže Filipovi odpustit to, co udělal Olze, dětem a vlastně i jí. Zatímco paní Krejzová pláče, Filip je s budoucím osamoceným životem plně smířený. O Elišku nehodlá bojovat, chce za vším udělat tlustou čáru a začít úplně od nuly. Povede se mu to na maloměstě?

Josého čeká velká výstava v Praze, ale ještě předtím se rozhodne zapít s Davidem jeho dítě. Druhý den samozřejmě zaspí, zamilovaná Olga všechno zařídí. U Josého a Olgy panuje naprostá pohoda.

Zamilovanost se dotkne i švadleny Heleny

Helena má poslední dobou podezřele dobrou náladu, je to možná tím, že se jí rýsuje po dlouhé době vztah! Stále se schází s televizním producentem, kterého potkala během natáčení ve svatebním salonu. Pan producent je vytrvalý romantik, a tak spolu ti dva konečně stráví noc.

Podívejte se už v úterý na Primu, Svatby v Benátkách uvidíte ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.