Svatby v Benátkách on-line na iPrima.cz! Připomeňte si celý příběh Olgy v podání Petry Hřebíčkové

Seriál Svatby v Benátkách patřil na Primě k těm nejoblíbenějším. Užijte si nyní celý seriálový příběh s pohádkovým koncem online na iPrima.cz.

Úspěšný seriál Svatby v Benátkách, jehož hlavní postavou byla právě Olga Drozdová (Petra Hřebíčková, kterou si můžete pustit online také ve filmu Bezva ženská na krku), vyprávěl příběh o krásné ženě, která měla všechno – děti, úspěšnou firmu, stejně jako podporující rodinu. Jen láska se jí vždy vzdalovala, a pokud se přiblížila, byla velice komplikovaná.

Olga byla dlouhý čas zamilovaná do zadaného podnikatele, který se měl rozvést. Rozvodové papíry se samozřejmě čím dál tím více oddalovaly a do života Olgy přišel muž z její minulosti – José Pivoda (Pavel Řezníček). Toho času žijící ve Španělsku jako bohém a umělec. Olga před ním skrývala velké tajemství stejně jako před svými nejbližšími. Její dvojčata totiž neměla tatínka...

Jak vztah nesourodé dvojice Olgy s Josém začínal? Byl to sladký boj!

Teď je manželství Josého a Olgy voda na mlýn těm, kteří tvrdí, že vztah na dálku nefunguje. Olga si v Itálii po nějaké době našla přítele a všechny tři děti odvezla do Benátek. Vy si však můžete připomenout sladké i těžké chvíle začínajícího vztahu charismatického malíře Josého a Olgy, která se bála, že potvrzením otcovství o své ratolesti přijde. Nečekaně však získala novou lásku a úplnou rodinu. To všechno ale provázely velké boje, emoce, ale i šťastné chvíle.

Z Benátek do Přístavu

Vývoj manželství Olgy Drozdové a Josého Pivody můžete sledovat v seriálu Přístav, který si také můžete celý přehrát online na iPrima.cz. Jejich vztah bohužel spěje ke zdárnému konci, hlavně proto, že Olga dostala se svou svatební agenturou nabídku práce v italských Benátkách. Josého, který o jejich vztah vášnivě bojoval v seriálu Svatby v Benátkách, opustila a udělala z něj tatínka na mateřské, zatímco ona jako nezávislá žena vydělávala a v Itálii se starala o jejich nejmenší dceru.

Užijte si online také ty nejlepší české filmy:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.