Tahle žena dávala kdysi padáky. Teď ji uvidíte ve Svatbách v Benátkách!

Svatby v Benátkách přivítají novou seriálovou tvář. Zuzanu Slavíkovou si všichni pamatujeme i z pořadu Nejslabší máte, padáka. Po několika letech ji můžete na obrazovce vidět znovu. Zahraje si novou sestřičku Martina Krause.

Je trochu od rány, ale jinak hodná ženská. Taková je zdravotní sestra Arleta Říčanová, kterou hraje Zuzana Slavíková. A vy ji teď můžete vidět v primáckém seriálu Svatby v Benátkách. Arleta nastoupí jako sestra do ordinace k Davidu Grábnerovi (Martin Kraus) a chvilku jí trvá, než se z dlouholeté praxe na středisku přeorientuje na soukromou zubní ordinaci.

“Arleta je trochu od rány, některé sestry takové bývají, s tím má asi každý nějakou zkušenost. Ona je rázná ale jen ve chvílích, kdy je to potřeba, také umí být milá a obětavá. Arleta nemá úplně jednoduchý život, z minulosti trvá její spor s doktorem Jonášem, kterého hraje Bob Klepl. Co bylo jeho příčinou, bude divák postupně odhalovat,” říká herečka.

Právě kvůli zmíněnému sporu jsou scény, které spolu Arleta a doktor Jonáš mají, občas docela dramatické. “Nevím jak Bobovi, ale mně se takové momenty hrají dobře a s ním obzvlášť. Postava Jonáše je tak trochu doktor Cvach, jeho metody nejsou úplně moderní, on ho hraje jako takového typického mazaného Čecháčka,” líčí Zuzana Slavíková.

Herečka se přiznala, že je trochu trémistka, ale tréma z ní hned po prvním dni spadla. “S režisérem Jánem Novákem se pracuje skvěle, známe se už dlouho, stejně jako s Bobem. Jsem moc ráda, nerada pracuju v prostředí, kde je dusno,” říká.

Jaký má herečka vztah k zubařům? Bojí se vrtání zubů? “Ze zubařů mám panickou hrůzu. Mám svou zubařku, za níž jezdím až do Brna, která mi hned ve dveřích ukazuje umrtvovací injekci. Ale je mazaná, přiznala mi, že celý rok mi dávala místo umrtvovací injekce jen placebo,” smála se Zuzana Slavíková.

Zuzanu Slavíkovou uvidíte už dnes na Primě ve 20.15 v seriálu Svatby v Benátkách!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.