Takhle Filip Blažek přemlouvá ženy, aby u nich mohl přespat!

Olga Drozdová ze Svateb v Benátkách je na muže celkem dost ostrá. Jedinou výjimkou byl Filip, její milenec, ke kterému měla opravdovou slabost jménem láska. Přitom by mohla mít každého muže, na kterého si ukáže. José se může přetrhnout a teď se snaží i Romeo. Jen se podívejte.

V poslední době spolu Romeo a Olga tráví extrémní množství času. Ti dva byli vždycky velice dobří přátelé, svěřovali si svá tajemství a tajili před drsnou Lolou pár nepovedených zakázek jako byla třeba milenecká aféra Romea a manažerky Kláry, která kvůli němu utekla od oltáře, připočítejte ještě to, že Romeo zjistil, že část peněz ze svateb přichází jen na jeden účet a není to ten společný, ale Lolin.

Poslední shody náhod prostě Olgu k Romeovi přitahují čím dál tím víc. A Romeo se tomu nebrání. Dokonce se snaží udělat všechno proto, aby u Olgy mohl přespat. Olga, jak je jejím zvykem, odmítá. Ale Romeo pojal přemlouvání s humorem sobě vlastním.

Podívejte se sami:-)

Svatby v Benátkách uvidíte už dnes večer ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.