Seriály a filmy

14. listopadu 2014 12:00

Petra Kloidová

Tanec v bundách. I tak vypadalo natáčení 34. dílu Svateb

Chcete se s námi podívat na natáčení dílu, který jste viděli již toto úterý? Prozradíme vám v čem natáčí herci, když už je nevlídno a sychravo. Herecká práce je tvrdý oříšek, pokud máte v deseti stupních natáčet zahradní slavnost. A tak jsou potřeba bundy...

Úterní díl Svateb v Benátkách se točil okolo výročí svatby Aloise a Libuše Drozdových. Drozdovi slavili společných čtyřicet let. Olga jim připravila rubínovou svatbu, jak se patří a zároveň obnovení svého manželského slibu ve vší parádě.

Pamatujete si? Málem totiž nebylo co obnovovat, když Libuše utekla k Olze, protože Alois šíleně žárlil na učitele Šrámka, který se snažil Libuši svést poezií. Nakonec se mu to nepovedlo a Šrámek se dal dohromady s věčně samotnou pošťačkou Boženkou, nejlepší kamarádkou Libuše. Libuše teď trochu žárlí, protože Boženka oznámila, že se budou se Šrámkem brát.

Natáčení probíhalo od časných ranních hodin na statku ve vesnici Mořina, kde se pravidelně natáčí exteriéry statku.

Podívejte se do fotogalerie, jak takové natáčení vypadá. A co všechno musí herci dělat (a nosit) , aby se alespoň trochu zahřáli:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.