Tipněte si s kým nakonec bude Olga?

Už několik týdnů můžete sledovat patálie s láskou, na které je Olga viditelně odborník. A kdyby šlo jenom o tak trochu ženatého milence Filipa, s kterým se nedávno rozešla, byla by to ještě výhra. Do života se ji však vrátil charismatický otec jejích dětí...

Olga Drozdová s Filipem Krejzou udržovala velice úspěšně milenecký poměr rok a půl. Na takové maloměsto to je zcela jistě úspěch. Navíc to byla opravdová láska, které bohužel Filip nepodřídil skoro nic. Jeho neustálé lži Olžinu důvěru podkopávaly až se zhroutila jako domeček z karet.

Bylo to přesně ve chvíli, kdy se po hromadě slibů Filip sice konečně odstěhoval od manželky, ale také zjistil, že jeho manželka Eliška je po třech letech neustálého snažení konečně těhotná. Olga ho vyhodila z bytu a Filip se vrátil k manželce. Od té doby se v podstatě neviděli, přesto Olga přiznává, že na něj myslí neustále...

Během jejího trápení se v jejím životě objevují i další muži. Jako třeba José, charismatický umělec, který je v Benátkách jen na skok, ale trochu se tu zamiloval. Do ženy, která ho po jediné vášnivé noci opustila. Rozhodl se tedy najít ji a po deseti letech zaklepal na její dveře.

Olga mu sice otevřela, ale neřekla mu, že její desetiletá dvojčata jsou jeho. Malíř žijící ve Španělsku se ji snažil dostat a je jí stále na blízku (stejně tak se sblížil s jejími dětmi). V životě Olgy má významnou roli i svatební fotograf Romeo, s kterým jsou velice dobří přátelé...mužů je kolem Olgy hodně, ale kdo myslíte, že s Olgou nakonec zůstane? Hlasujte tady!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.