Toto je drsné! Milánek Lole začal vykat!

Svatby v Benátkách – Lola jde přemluvit Milánka

Svatby v Benátkách budou ve čtvrtek o něco více depresivní. Milánek se totiž rozešel s Lolou, která mu řekla pravdu o svém potratu a sterilizaci. Milánek momentálně dělá, že Lolu už vůbec nezná. Podívejte se na drsnou ukázku.

Lola se rozhodla říci Milánkovi pravdu. Tedy všechno o tom, jak místo potratu, který údajně zařídila příroda, šla sama. Nenechala si pro sebe ani informaci o sterilizaci. Říci něco takového muži, kterému tikají biologické hodiny, je na pováženou. Lola však doufala, že Milánkova obrovská láska k ní všechno překoná. I pro tak zamilovaného muže ovšem existují hranice, přes které se nepřenese. V první řadě za to může důvod, že Lola vůbec měla potřebu lhát.

Ona ublížila jemu, on ublíží jí

Milánek s jejich vztahem pořádně zatočil. Bez jakéhokoliv oznamování Lolu rovnou odstěhoval. Ta našla svoje osobní věci ve svatebním salónu zabalené v krabici. Lola je vysloveně na prášky. Pláče všude, kudy chodí. Olga a Romeo se za ní postavili a drží ji nad vodou.

Lola se rozhodla jít Milánkovi všechno vysvětlit, ten však nechce nic slyšet. Stejně tak jako ona ublížila jemu, chce ublížit jí. A v této scéně se mu to viditelně povedlo.

Podívejte se na scénu.

Celý díl uvidíte na Primě ve čtvrtek ve 20. 15!

Sdílejte článek