Tváře ze Svateb budete potkávat i na ulici, protože svatbou to teprve začíná!

Již toto úterý ve 20. 15 uvidíte další řadu Svateb v Benátkách. Můžete si být jisti, že v té chvíli začnete svoje oblíbené seriálové hvězdy potkávat i na ulici, uslyšíte je v rádiích a budou na vás koukat z novinových stánků. Kampaň pro druhou řadu Svateb v Benátkách je totiž tady.

Svatbou to teprve začíná! Tak se nazývá kampaň pro druhou řadu primáckého seriálu Svateb v Benátkách. Ta bude samozřejmě plná seriálových tváří, které už dobře znáte. Objeví se však zcela nové postavy, které je nutné představit. Jako základní a neměnný stavební kámen celé kampaně se stala Petra Hřebíčková, která hraje hlavní postavu seriálu. Po jejím boku nemohla chybět ani jedna z nejoblíbenějších mužských postav seriálu, José Pivoda. Charismatického malíře Josého hraje okouzlující Pavel Řezníček.

Stejně tak nemohla v kampani chybět ani manželská dvojice Drozdových, seriálových rodičů Olgy a Ivana. Ty úspěšně ztvárňují Hana Gregorová a Ladislav Potměšil.

Seriálové postavy, které už moc dobře znáte jsou doplněny novými postavami druhé řady Bobem Kleplem a Adélou Gondíkovou. Boba Klepla uvidíte v roli zubaře Jonáše a Adélu Gondíkovou v seriálu poznáte jako Romanu, která je zpočátku jen jeho pacientkou.

Vizuální kampaň uvidíte v tisku, ale i na webech a někteří z vás ji uvidí i v grafice emailových schránek. Petru Hřebíčkovou můžete dokonce slyšet i v rádiu! Pražané budou potkávat seriálové tváře i na novinových stojanech v metru.

Podívejte se na vizuální kampaň pro druhou řadu Svateb v Benátkách. Svatbou to teprve začíná!

Mezi hlavní hvězdy kampaně samozřejmě patří Petra Hřebíčkové, která má kolem sebe v seriálu několik mužů. Pavel Řezníček se zatím zdá jako ten nejstabilnější. Uvidíme, co se bude dít v druhé sérii...

V kampani nemůže chybět ani seriálový milovník králíků Ladislav Potměšil a jeho seriálová manželka Hana Gregorová. "Hadi", jak s láskou nazývají vlastní vnoučata a děti Olgy, nesmí chybět.

Na nové tváře kampaně se podívejte v galerii:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.