V kojeneckém ústavu jsme plakali všichni, říká Alice Bendová

Svatby v Benátkách - natáčení v kojeneckém ústavu

Alice Bendová ve Svatbách v Benátkách hraje Lolu, která si nepřeje vychovávat děti. Paradoxem je, že sama Alice je matkou a milovnicí dětí. Role Loly jí tedy dává někdy zabrat. Nejtěžší pro ni byla scéna v kojeneckém ústavu. Poslechněte si, co se stalo.

Alice Bendová natáčela společně s Václavem Noidem Bártou v kojeneckém ústavu, kam ji měl seriálový Milánek pozvat, aby si prohlédla malého Robínka, chlapečka z babyboxu. Alice měla v ten moment neskutečně těžkou roli. Jako matka dvou dětí musela zahrát ženu, která děti nesnáší. Celý štáb natáčel v reálném prostředí kojeneckého ústavu, stísněná atmosféra působila na všechny. Nikdo z nich nedokázal udržet slzy. Podívejte se na rozhovor, co bylo přesným spouštěčem.

Lola řekla Milánkovi pravdu a ztratila ho

Lola se rozhodla říci Milánkovi pravdu. Tedy všechno o tom, jak místo potratu, který údajně zařídila příroda, šla sama. Nenechala si pro sebe ani informaci o sterilizaci. Lola však doufala, že Milánkova obrovská láska k ní všechno překoná. I pro tak zamilovaného muže ovšem existují hranice, přes které se nepřenese. V první řadě za to může důvod, že Lola vůbec měla potřebu lhát.

Sdílejte článek