V ordinaci se objeví Hanky žárlivý přítel! Poznáte bývalou hvězdu?

Pokud fandíte manželům Davidovi (Martin Kraus) a Lence (Lenka Zahradnická), možná s obavami sledujete, jak se David točí kolem stážistky Hanky, která s ním momentálně pracuje v ordinaci.

Pokud fandíte manželům Davidovi (Martin Kraus) a Lence (Lenka Zahradnická), možná s obavami sledujete, jak se David točí kolem stážistky Hanky, která s ním momentálně pracuje v ordinaci. Na Davida čeká překvapení - Hančin žárlivý bývalý přítel Ali, který mu o jeho pohledné spolupracovnici přijde říct něco víc.

Ali Amiri na scéně

“Hraju Hančina přítele Aliho Rahima, kterého ona podvedla a pak opustila. První obraz, který jsem točil, byla hned žárlivá scéna. Vletěl jsem do ordinace a udělal výstup. Neměl jsem s tím problém, v reálu jsem taky hodně žárlivý. Když převládnou emoce, a já jsem emocionální člověk, jdou rozumné argumenty stranou. Každý jsme trochu žárlivý, jen je potřeba mít to pod kontrolou. Naštěstí se tahle má vlastnost s věkem zmenšuje, jsem sice pořád dost žárlivý, ale podstatně klidnější, než před lety,” prozradil na sebe Ali Amiri.

Bývalý zpívající uhrančivý student medicíny dokončil studia, získal praxi u nás i v zahraničí a momentálně pracuje jako kožní lékař na klinice estetiky. “Mám za sebou malou roličku v seriálu, ale v jiném seriálu na Slovensku jsem hrál neurochirurga. Jsem zvědavý, jestli ve Svatbách v Benátkách dostane má postava větší prostor a jak se její osud bude dál vyvíjet,” řekl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.