V úterý se můžete těšit na rubínovou svatbu, ale i na pořádné zvraty!

Co uvidíte v úterý ve Svatbách v Benátkách? Blíží se oslava čtyřiceti společných let Aloise a Libuše. Oslava zázraku, že se ti dva nepozabíjeli, ovšem překryje Ivanův příjezd na statek. Není sám. Sama nakonec nezůstane ani Marika.

Čtyřicet let spolu vydrželi Alois s Libuší. A to chce samozřejmě pořádnou oslavu, kterou už týdny připravuje Olga. Během své rubínové svatby Libuše s Aloisem obnoví svůj slib. Na oslavě jejich lásky se ovšem stane hodně věcí. Milých i nemilých.

Libuše se dozví, že se Boženka bude vdávat. S kým jiným než s panem učitelem. Jak to ponese Libuše? José a Romeo tentokrát vycházejí dobře, ale Dan stále bojuje proti Romeovi. Dvojčata se dokonce bojí, že Olga by mohla s Romeem otěhotnět!

Ivan se nejspíš nadobro zbláznil. Na oslavu rubínové svatby přivede svoji milenku. Marika se s ní málem popere. A zradu od svého vlastního manžela vyřeší opravdu zajímavým způsobem.

Podívejte se do fotogalerie:

Olga se znovu potkala s Filipem. Jak bude vypadat jejich setkání, které bude o dost intimnější? A Lola zase dostane kopačky...

VÍCE se dozvíte v exkluzivním sestřihu, který uvidíte jen na našem webu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.