Vejdu se do tvých excelových tabulek? Lola svádí managera

Svatby v Benátkách - Lola svádí managera

Lola už viditelně neví koho by uhnala, a tak se chopí příležitosti ve chvíli, kdy se ve svatebním salónu objeví láskou zhrzený milenec. Využije jeho dočasné slabosti, zapne svoji neodolatelnost a dá se do boje. Povede se jí to? Podívejte se na video

Lola to po rozchodu s Ivanem rozhodně nezabalila, právě naopak. Je totiž ve věku, kdy se musí už začít trochu snažit, aby nezůstala úplně sama. Stačí se na se na to podívat z jejího pohledu, je to hned o něco pochopitelnější. Lole je dávno přes třicet, děti nechce, finančně si díky rozvodu s Antém opravdu nepolepšila (právě naopak) a ještě ji odkopnul milenec. Všude okolo ní jsou zamilované páry...a vy začnete toužit.

Je na čase s tím něco udělat! Když to zkusila na nevinného náctiletého Káju, nepochodila ani s nabídkou na tykání. Lola se však nevzdává a v jednu chvíli využije situace, která by podle někoho nemusela být snad ani etická. Využila zlomeného srdce ke svým vlastním prožitkům.

Manaer Petr se rozhodně nebrání

Když se ve svatebním salonu objevila Katka, která znovu hledala Romea, přišel za ní i její bývalý skoro-manžel. Ano, Klára kvůli Romeovi utekla od oltáře. Romea sice nenašla, ale také se věcně pohádala se svým bývalým managerem. Jeho zlomeného srdce pak využila Lola. Vzala si ho k sobě do kanceláře a tam ho tak trochu sváděla.

Určitě vás zajímá jak, ale na to se budete muset podívat už dnes na Primě ve 20.15! Na kousek se však můžete podívat už teď.

Sdílejte článek