Veronika Gajerová jako seriálová Dagmar prozradila, jak to půjde s Bobem Kleplem dál

Svatby v Benátkách – Bude mít Veronika Gajerová chlapa?

Jak už jste si možná všimli, seriálová Dagmar hraje teď trochu takovou namlouvací hru s Dr. Jonášem. Posune se jejich hra někam víc? Prozradila nám to Veronika Gajerová

Veronika Gajerová se objevila v seriálu Svatby v Benátkách jako bývalá milenka Davida Grábnera. Ona byla jeho učitelka na gymnáziu, on byl student a dohromady je spojuje jedna vášnivá noc na maturitním večírku, která vyústila v syna Honzu. David Grábner svého syna devatenáct let tajil, poté se ovšem dali jako otec a syn dohromady.

Zatímco si Dagmar nějakou dobu po rozchodu Davida a Lenky myslela na otce svého dítěte, na začátku druhé řady pochopila, že ti dva k sobě patří. Jak to tedy bude s partnerským životem rázné Dagmar Kloudové pokračovat dál? Na to jsme se zeptali charismatické Veroniky Gajerové.

Boba Klepla zatím odmítám

"S Bobem Kleplem jsme ve fázi, kdy ho odmítám. On se mě pokouší specifickým způsobem sbalit, aby jsme mohli být konečně spolu. A na to se velice těším, protože Boba mám moc ráda," vysvětluje herečka, kterou divačky a diváci televize mohou znát hlavně z dabbingu. Veronika Gajerová má speciálně pro divačky Primy love zásadní pozici. Namluvila totiž postavu nejoblíbenější Samanthy v Sexu ve městě.

Originalita Dr. Jonáše, v které perlí jeho představitel Bob Klepl, ovšem nemůže být pro každou ženu. Dokáže si Veronika představit, že by s někým jako je Dr. Jonáš dokázala žít?

Podívejte se na rozhovor!

Sdílejte článek