VIDEO: Děti jsem chtěl kvůli Olze, přiznává Filip

Dvojčata se málem zabily v autě. Dozvěděly se od Elišky, že jejich pravým otcem je Filip. Utekly a rozhodly se jet za Josém do Špičky. Vzteklý Filip si to jde vyřídit s Eliškou a zároveň konečně řeknu celou pravdu. Podívejte se na video.

Dan s Emičkou uslyší z úst Elišky, že jejich otcem není José, ale trenér Filip. Pravda je tak rozhodí, že ukradnou Olze klíče od auta a rozhodnou se sami za Josém vyrazit. Jejich cesta samozřejmě dopadla katastrofou. Filip se rozhodl si to s Eliškou vyřídit.

Dokonce jí i řekl, že děti chtěl hlavně proto, aby mohli být úplná rodina s Olgou. Jeho záchvat otcovství tak nemělo nic společného s voláním přírody, ale byla to jen obyčejná intrika, jak získat svoji bývalou přítelkyni zpět.

Podívejte se na video:

Daleko více ovšem uvidíte na ve čtvrtek na Primě ve 21. 15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.