VIDEO: Jak se natáčela finální svatební scéna?

Svatby v Benátkách – zákulisí svatby Olgy a Josého

Druhou řadu slavnostně zakončila svatební scéna Olgy Drozdové a Josého Pivody, kdy si tahle dvojice konečně řekla na zámku své ano. Máme pro vás video ze zákulisí. Něco o natáčení nám prozradili i herci, podívejte se na rozhovor.

Svatební scény se natáčely celé dva dny na zámku Dětenice. Jak může celý filmový štáb potvrdit, vždy, když se seriál chystá natáčet v různých exteriérech, můžete si s sebou vzít automaticky deštník. A počasí opravdu nezklamalo. Foukal studený vítr a scény se musely několikrát opakovat, přesto ve štábu a mezi herci vládla pohodová atmosféra. Herce jste viděli v péřových bundách, které sundali těsně před scénou...

Během natáčení nám Petra Hřebíčková prozradila, jak se domlouvala na výběru svatebních šatů. Najít správné těhotenské svatební šaty je totiž velký oříšek. Ve videu v tomto článku vám zase prozradí, jak to vlastně má ona se šedesátými léty.

Podívejte se na video a fotogalerii ze zákulisí:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.