VIDEO: Nejdůležitější momenty Svateb v Benátkách!

Svatby v Benátkách - Viděli jste v minulých dílech!

Byli jste na dovolené, chatě či u rybníka? Léto se poměrně povedlo, a proto není divu, že jste prošvihli ty nejlepší momenty z nového seriálu Svatby v Benátkách. Začínali jsme 29. června a vy se můžete podívat na to, co vám během deseti dílů Svateb v Benátkách uteklo. V exluzivním sestřihu.

Sestřih obsahuje důležité momenty, které ve Svatbách v Benátkách zahýbaly dějem. Uvidíte hlavní postavu Olgu, která sice dokáže zařídit jakoukoliv svatbu, jen tu vlastní ne. Problém je totiž v tom, že její milenec je ještě "tak trochu ženatý". Manželka Eliška samozřejmě nic netuší a tři roky se snaží otěhotnět. Filip se snaží proplouvat mezi světem manželství a utajeného partnerství s Olgou, která od něj čeká rozvod. Čeká je ještě mnoho hádek a usmiřování. A ty umí takhle dokonale opravdu jen Filip. Ale to všechno uvidíte v našem exkluzivním sestřihu "Viděli jste" (stačí kliknout na hlavní fotku článku)!

Ptáte se na ty nejdůležitější momenty v seriálu? My vám je ve zkratce prozradíme:

1) Nejpřekvapivější romantické gesto vůbec

Olga se rozhádá s Filipem, protože zase nesplnil to, co slíbil. Filipa nechce ani vidět. Žádná romantické gesta na ni už neplatí. Olga je rozhodnutá se s podnikatelem rozejít. Ale Filip udělá takové romantické gesto, že se jí (a nejen jí) podlomí kolena. V přítomnosti Olgy jde totiž zamluvit jejich svatbu do jejího salonu. Olga toto vůbec nečekala!

2) Ivana vyhodili ze seriálu a dostal svou rodinu do existenční krize

Bratr Olgy, pražský herec, se dozví jen tak mimochodem, že ho vypsali z oblíbeného seriálu. Udělá scénu hodnou drama queen. Vyhazovem ze seriálu tak dostane rodinu do existenční krize, protože všechny úspory prodělal na pokeru. Ó, ten bohémský život.

3) Přistěhování Davida Grábnera a jeho partnerky Lenky, která se chce za každou cenu vdát

Do domu Evy Krejzové (matky Filipa) se stěhuje i mladý zubař se svou partnerkou sestřičkou Lenkou. V domě mají novou ordinaci. Lenka se snaží celou dobu Davidovi naznačit, že by chtěla svatbu. Tomu to však uniká. Stejně jako ostatní praktické úkoly v životě. David je hlavně extrémně roztomilý, podívejte se na jeho hlášky:

4) Tvrdá a nekompromisní Lola se Olze svěří se svým bolestným tajemstvím

Spolumajitelka Svatebního salonu (společně s Olgou) Lola ví, co od života chce. Luxus na všech úrovních. Nemohl by ji hrát nikdo jiný než Alice Bendová. Lola není přímo mrcha, je to ale hlavně skvělá byznysmenka. Ačkoliv se někdy chová ke svým zaměstnancům a přátelům drsně, jednou odhalí i svoje trápení. Její zámožný manžel si našel milenku.

5) Romeo skončí v posteli s klientkou svatebního salonu

Samozřejmě to není nikdo jiný než budoucí nevěsta, zaneprázdněná managerka, která si bere svého přítele. Ten žije podle tabulek a vzorců, a proto Romeo svým originálním a hédonistickým přístupem k životu managerku okouzlí. Skončí v posteli a vášeň se přemění v nebezpečnou touhu. Budoucí nevěsta začíná dělat Romeovi žárlivé scény.

6) Exekuce domu Ivana a stěhování se k rodičům na vesnici

Ivanova finanční krize zajde až tak daleko, že je na jeho dům vystavena exekuce. Celá rodina se tak musí urychleně odstěhovat. Není jiného zbytí, než se odstěhovat k rodičům Ivana na vesnici. Alois Drozd, otec Ivana a Olgy, svým synem a jeho povoláním naprosto pohrdá. Vymění si několik drsných argumentů. Ivan prožívá i krizi osobnosti a skončí na nějakou dobu v blázinci.

7) Náctiletá Andy se nešťastně zamiluje

Dokonalá puberťačka Andy je dcerou Mariky a Ivana (neúspěšného herce) a z celého srdce nenávidí své rodiče tak jak to bývá. Ve škole se potká s mladým a krásným Hugem, s kterým se rozhodnou zažít společně "svoje poprvé". Jelikož se jejich poprvé má odehrát u Drozdů na statku, kde je neustále plno lidí, Hugo z prvního sexu vycouvá a dá Andy kopačky. Andy jednoho hezkého večera nepřijde domů, najdou ji opilou na chodbě u bytu Olgy.

8) Libuše dostává zamilované dopisyMatka Olgy a Ivana, která vždycky milovala literaturu a umění, začne dostávat tajné dopisy. Jsou od amanta, který se nepodepisuje. Přesto nakonec zjistí, že jejím fanouškem je místní učitel z vesnice, který jí posílá úryvky z básní. Tajně se schází na hřbitově a Alois neuvěřitelně žárlí.

9) Do života Olgy se vrátí charismatický José

Po deseti letech a jedné společně strávené noci se u dveří Olgy objeví José Pivoda. Malíř, bohém a neuvěřitelně charismatický muž, který se vrací ze Španělska, aby zařídil pohřeb otci. José je otec Olžiných dětí a nikdo (ani on!) to neví. Rozhodne se Olgu získat zpět, ta ho však odmítá. V zápalu dvoření okouzlí celé její okolí. Olga však chce, aby jí zmizel ze života

10) Filip se konečně odhodlá a řekne to manželce

Filip se konečně odhodlá, po mnohaměsíčních planých slibech řekne své manželce, že nechce dítě. Ta je z toho v šoku, ale myslí si, že je to na Filipa akorát příliš rychlé rozhodnutí. Jeho postoj k dítěti prozradí Filipově mamince, která platí za rodinného generála. Jeho matka mu dá ultimátum.

Chcete vědět, co vás čeká v budoucnosti? Tak se podívejte na sestřih několika dílů dopředu. Máme se ještě na co těšit.

Co uvidíte v úterním díle? Máme pro vás exkluzivní sestřih, který neuvidíte ani v televizi:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.