VIDEO: Podívejte se do zákulisí natáčení svatby na zámku

Zámek v Benátkách nad Jizerou patří mezi místa, kde si zamilované dvojice říkají své ano. Stejně jako v našem seriálu. V úterý jste mohli vidět dvojitou svatbu slavné herečky a ministra kultury. A my jsme byli u toho! Jak to vypadalo během natáčení?

Na malebném zámku nad městem Benátky nad Jizerou se celý štáb sešel už na šestou ráno, aby bylo všechno připravené. Herečka Lucie Benešová společně s Alicí Bendovou (Lola) a Petrou Hřebíčkovou (Olga Drozdová) byly na svém místě už v půl sedmé, aby je na tuto velkolepou scénu připravily kadeřnice a kostymérky. Jednalo se totiž o svatbu slavné české herečky a ministra kultury, takže róby byly veliké a nároky vysoké.

My jsme u příprav na svatební scénu byli, a stejně tak jsme se i zúčastnili aktivně celého natáčení, ale to už uvidíte ve videu. Ve scéně se Lucie Benešová vdává rovnou dvakrát (jednou jako její vlastní dvojnice nastrčená pro fotografy), podruhé její reálné já řekne ano svému ministru kultury (Zdeněk Mahdal). Lucie si ten den vyzkoušela rovnou dvoje šaty. Jedny růžové a romantické k netradiční svatbě a druhé klasické bílé s dlouhou vlečkou.

Zákulisí na zámku

K natáčení takové scény byla potřeba nejen brzy vstát, ale i zajistit několik desítek komparzistů a krásné počasí. To sice zaplatit nešlo, ale na červenec se tento rok poměrně spolehnout dalo. Jak se všobecně ví, natáčení je hlavně o čekání. A tak se stalo i během této scény, že jsme museli čekat na to až se některé mraky přeženou přes pálicí slunce a neminula nás ani letní přeháňka. O to těžší bylo desítky komparzistů dostat do pozice, do jaké pan režisér chce.

Podívejte se na pohled ze zákulisí, který je obohacený i pohledem kameramana, jež si v seriálu zahrál jednoho z vlezlých paparazzi. V roli novinářů se také objevila i Laďka Něrgešová.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě každé úterý a čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.