VIDEO: Zákulisí natáčení žárlivého Aliho v ordinaci

Rozhovor – Ali Amiri ve Svatbách v Benátkách

"Není to moje první seriálová role, ale už čtvrtá," prozradil nám exotický Ali Amiri, který si ve Svatbách v Benátkách zahrál bývalého a hlavně žárlivého přítele Hanky, která pracuje jako praktikantka v ordinaci Davida Grábnera. Podívejte se s námi do zákulisí natáčení.

Ali Amiri skončil před lety na pátém místě v první řadě pěvecké talentové soutěže. Od té doby o něm průměrný divák neslyšel. Ali Amiri ovšem nezahálí. Sympatický student medicíny úspěšně dostudoval, vycestoval a nabral profesní zkušenosti v cizině, aby v Čechách mohl dále pracovat jako dermatolog na estetické klinice. Hraní a zpívání je ovšem stále jeho koníček, kterého se nevzdává. Minulý týden jste ho mohli vidět ve Svatbách v Benátkách:

“Hraju Hančina přítele Aliho Rahima, kterého ona podvedla a pak opustila. První obraz, který jsem točil, byla hned žárlivá scéna. Vletěl jsem do ordinace a udělal výstup. Neměl jsem s tím problém, v reálu jsem také hodně žárlivý. Když převládnou emoce, a já jsem emocionální člověk, jdou rozumné argumenty stranou. Každý jsme trochu žárlivý, jen je potřeba mít to pod kontrolou. Naštěstí se tahle má vlastnost s věkem zmenšuje, jsem sice pořád dost žárlivý, ale podstatně klidnější, než před lety,” prozradil na sebe Ali Amiri

Podívejte se s námi do zákulisí jeho první scény v seriálu. My vám můžeme už teď prozradit, že se tento nadějný herec a zpěvák s duší lékaře objeví v primáckém seriálu ještě několikrát.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě ve 20. 15 již toto uterý!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.