Seriály a filmy

11. listopadu 2014 12:15

Petra Kloidová

Vjedou si ty dvě do vlasů?

Ivan se zase nejspíš zbláznil. Na oslavu rubínové svatby jeho rodičů se vůbec nepodílel. A když přijel, tak s doprovodem. Ten doprovod byl minimálně o dvacet let mladší než Marika.

Libuše s Aloisem na Špiččce konečně oslavují své čtyřicet let trvající manželství, kdy se nevzájem nepozabíjeli. Olga všechno zařídila a syn Ivan se pěkně svezl a celou tu dobu to vypadá, že se rozhodl nepřijít. Nakonec se však objeví. Tak, jak to umí jenom on.

V tu nejhorší vhodnou dobu a v nejhorším možném místě, s tím nejhorším doprovodem, který si kdy mohl vzít. Ivan si s sebou prostě přivezl svou mladičkou milenku - herečku, která údajně nemá kam jít.

To je pro hodnou a trpělivou Mariku už poslední kapka. Ačkoliv léta držela, co se milenek týče, jazyk za zuby, teď si pustila pusu na špacír. A do mladé herečky se pořádně obula. Není to totiž tak dávno, co překousla milostný poměr Ivana s Lolou, kdy je osobně měla tu čest vidět spolu. Ivan to sice ukončil, netrvalo dlouho a Ivan upadl do spárů další mladé ženy.

A my se ptáme: Je to diagnóza? Podívejte se na video:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.