Vztah Olgy a Romea v ohrožení! Jeho ex-milenka Klára je v tom!

Víte, jak se to říká. Když se všechno zdá být v tom nejlepším pořádku, zaručeně přijde něco, co to pokazí. Romeo si právě na svoje "vyhnání z ráje" zpět do reality zažije. Zatímco s Olgou jde všechno bez problémů. Na nebi plném obláčků se objevil černý mrak.

Stres pramenící z přípravy svatby na zámku, kde figuruje dvojnice slavné herečky a ministra kultury, když si ve stejnou chvíli reálná dvojice herečky a ministra říká své ano v blízké zámecké věžim, to všechno vztah Romea a Olgy přežil.

Dokonce i odmítnutí Libuše, která své dceři nehodlá odpustit to, že Olga nechala svoje dvojčata bláznivému Josému u moře, aby si podle jejích slov mohla užívat s fotografem Romeem. Ani Lola neskákala dvakrát radostí do stropu kvůli tomu, že se ti dva dali dohromady. Všechno tedy jde jako po drátkách. Až do chvíle, kdy se na zámku během slavné svatby objeví Klára, bývala milenka Romea, aby mu řekla, že s ním čeká dítě. Co Romeo udělá?

To uvidíte na Primě již toto úterý ve 20.15. Mezitím se však podívejte na to, jak vypadala Romeova reakce.

A Romeo o sobě samém jako o otci a partnerovi náhle začne rychle pochybovat. Podívejte se na další ukázku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.