Za příběhem policisty stojí delikátní tajemství. Podívejte se na jeho příběh

V televizních ukázkách jste mohli vidět příběh policisty, který se za každou cenou snaží zhatit plán na svatbu svého syna. Jeho manželka se rozhodne zaplatit svatbu tajně, on se dokonce rozhodne sejít s Lolou, aby mu pomohla svatbu zrušit. Co za tím vším stojí? Podívejte se na celý příběh.

Olga nikdy nebyla vynikající řidičkou, to si musíme přiznat. V úvodní scéně prvního dílu Svateb v Benátkách jste kromě ní mohli vidět i místního policistu, který byl z jejího řízení mírně řečeno rozčarovaný. Tentokrát se ti dva setkávají znovu.

Manželka policisty se rozhodne objednat si svatbu pro svého syna a jeho přítelkyni. Policista však odmítl zaplatit peněžní sumu za takovou svatbu. Sám se dokonce rozhodne za Lolou přijít a prosí ji o to, aby mu pomohla svatbu zrušit: "Nic víc po vás nechci. Ta svatba se přece musí nějak zrušit!" naléhá na Lolu.

Lola ho podezírá z toho, že peníze na svatbu svého syna chce prostě zkrátka investovat jinam. Policista to však nepřizná. Jeho tajemství je totiž daleko delikátnější, než by se mohlo zdát.

"Nikdy jsem nikoho tak nemiloval jako tebe!"

říká policista mladé blondýnce v čajovně. Snaží se ji přemluvit, aby si jeho syna opravdu vzala. Ta má ovšem jasno: "Já chci tebe," říká rezolutně.

Příběh, kdy se otec zamiluje do přítelkyně svého syna, to je opravdu velký oříšek. Podívejte se na Svatby v Benátkách na Primě!

Chcete se zasmát? Tak se podívejte i na první scénu, která se trochu zvrtla:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.