ZÁKULISÍ: Jak vypadalo natáčení první scény Leoše Mareše a Petry Faltýnové?

Na konci dubna natáčel tehdy ještě pár svoji první společnou scénu ve Svatbách v Benátkách. Leoš Mareš je jako moderátor před kamerami jako doma a Petra Faltýnová už za sebou jednu roli v primáckém seriálu má. Podívejte se, jak vypadalo jejich první společné natáčení Svateb v Benátkách!

Scéna, která se odehrává přímo v zázemí televize Prima, na její chodbě, se natáčela už na konci dubna. Leoš a Petra se potkávají na chodbě a oba dva jsou trochu v rozpacích. Před nějakým časem se totiž rozešli. Podle všeho to ale vypadá, že se Leoš chce vrátit k zpátky k Petře.Tak vypadá jedna ze scén, kterou jste mohli vidět ve Svatbách v Benátkách.

Leoše a Petru v každém případě uvidíte i nadále, kde je čeká ještě hodně bouřlivý vztah. Jestli je jejich seriálový příběh podobný jejich vášnivému vztahu plnému rozchodů a usmiřování, na to nám exkluzivně odpověděl sám Leoš.

Vy se teď podívejte, jak vypadá takové natáčení scény v televizi, které se tak trochu narušily životní biorytmy, protože chodba, kterou ve scéně s Petrou a Leošem vidíte, je hlavním pojítkem celé budovy. Scéna se natáčela i s přípravami dvě hodiny. A zatímco Leoš vtipkoval, Petra svojí roli brala velice seriózně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.