Zákulisí natáčení: Jak se natáčelo s bizony?

V úterý a čtvrtek jste mohli vidět další várků příběhů ve Svatbách v Benátkách. Tento týden dokonce došlo ke svatbě, respektive k registrovanému partnerství, dvou mužů, kteří se brali v zoologické zahradě. Jak se natáčelo s bizony?

Obřad se natáčel v pražské zoo brzy ráno a probouzející se zoologická zahrada tvořila zajímavou zvukovou kulisu. Zvědaví bizoni zdálky sledovali, jak se prostor u jejich výběhu mění na slavnostně vyzdobené místo. Obřad, který se u bizoního výběhu konal, pojali oba aktéři jako slavnost pro kamarády, ten oficiální absolvovali na matrice.

Jak donutit bizony hrát?

„S odborníky ze zoo jsme řešili, která zvířata mohou v zimě vylézt ven, protože původně jsme chtěli točit u slonů nebo u žiraf. Jenže to nešlo, tak jsme točili u bizonů. Museli jsme je dostat ve výběhu na konkrétní místo. Tak jsme jim házeli mrkev tak, aby si pro ni doběhli přesně tam, kam jsme potřebovali, což bylo nejdřív trochu náročné, ale nakonec se to podařilo,“ smál se režisér Ján Novák.

Nová sestřička Davida Grábnera

Když se Lenka dozvěděla, že bude muset jít na rizikové těhotenství, strašně ji to vzalo. Jako rázná žena ovšem Davidovi hned zařídila novou sestřičku místo sebe samé. Stala se jí rázná Arleta. Ta má ovšem nevyřešenou minulost s Dr. Jonášem. Arletu hraje Zuzana Slavíková.

Podívejte se s námi do zákulisí natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.