Zatloukat, zatloukat, zatloukat...Marika přijde na nevěru. Jak?

Svatby v Benátkách – Marika přišla na nevěru

Ivan se rozhodl pochlapit se a koupil auto Marice. Pokračuje tak ve svém "beránkovském manželském období", kdy se snaží hrát toho nejlepšího manžela pod sluncem. Ivan celý září, ale není to jen jeho skvělým manželstvím. Je to i mileneckým vztahem s Lolou, na který se přijde. Jak?

Říká se, že muži nejsou schopni svou nevěru dlouho utajit, zatímco ženy svou prozíravostí nevěru dokážou tajit bez problémů roky. To se stalo i Ivanovi, který sice není nikterak zvlášť zamilovaný do Loly, ale poměr s ní udržuje stále. Dokonce se jí rozhodl půjčit peníze, místo toho, aby je investoval do koupi nového auta, které rodina potřebuje. Maričina ženská intuice začíná pracovat na plné obrátky, když se dozví, že auto nakonec nebude.

Nakonec se však Ivan (částečně pod nátlakem Olgy) rozhodl auto koupit a Lole půjčit jen minimum peněz. Výsledek? Lola je naštvaná a Marika také. Lole se nikdo nemůže divit, protože ji Ivan nabídl k půjčce pouhých třicet tisíc korun, ale proč Marika?

Když totiž Ivan přijede s novým autem na statek, kde chvilku předtím špásoval s Lolou, ukáže Marice nové auto. Ta je šťasná a chce auto hned vyzkoušet. Jenže pod sedačkou spolujezdce najde vosk na depilaci nohou...

Podívejte se na video. Jak Marika s Ivanem zatočí? To uvidíte už toto úterý ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.