Zfalšoval testy otcovství Filip?

71. díl Svateb v Benátkách uvidíte sice až ve čtvrtek, ale to neznamená, že byste se nemohli podívat na to, co vás čeká. Podívejte se na exkluzivní sestřih scén, které nikde jinde neuvidíte...

Test otcovství u dvojčat dopadl pro Josého pozitivně. To znamená jediné, buď se v laboratoři stala chyba, nebo Filip svoje testy zfalšoval. Olga s tímto poznáním překvapí Filipa a Elišku v bytě. Filip se děsně rozčiluje, nakonec však svůj test hodně rychle najde, aby mohl Olze dokázat, že ho vůbec má. Jak to tedy bude dál? Olga chce udělat další společné testy rovnou v laboratoři, kde by byli přítomní oba dva otcové a dvojčata. Filip se ovšem brání!

Svatba Loly a Milánka je v ohrožení

Jedním velkým tématem bude pro Lolu adopce. Lola už dlouho s Milánkem žije v utajených lžích z její strany. Milánek stále netuší, že Lola nepotratila, ale šla rovnou na potrat. Stále se ji snaží přemluvit, aby si adoptovali v kojeneckém ústavu dítě. Dokonce ji do toho nejbližšího přiveze. Zamiloval se do malého Robina, kterého někdo odložil do babyboxu.

Lola je naštvaná, že tam vůbec musí být. O žádné adopci Robina nechce ani slyšet. Ti dva se neuvěřitelně pohádají, svatba Loly a Milánka je v ohrožení. Lola celý den pláče. Dokáže Milánek někdy pochopit, že ona děti nechce? Nebo to bude důvod k rozchodu?

Lenka přiznává, co cítí k Viktorovi – je mezi nimi ještě nějaká chemie?

Eliška je zdrcená tím, že možná přijde o dvojčata, protože už tuší, že Filip něco tají. Navštíví Lenku v bytě, aby si s ní povídala. Lenka se jí přizná, že ji stále kontaktuje Viktor (otec jejího dítěte) a chce ji zpět. Podle jejího výrazu to však vypadá, že si není jistá, co vlastně k Viktorovi cítí...

Svatby v Benátkách uvidíte na Prima love už ve čtvrtek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.