Život bez platonické lásky by byl na nic, poučuje seriálová Libuše Ivana

Svatby v Benátkách – Láska je v životě potřeba

David Grábner neprožívá zklamání životem jediný. Na stejné lodi je i osamocený Ivan, který znovu ztratil práci. Jeho maminka Libuše mu však prozradí, že láska je potřeba. I kdyby byla jen platonická!

Ivan ztratil všechno, co šlo. Nejdřív práci, pak rodinu a teď znovu práci. A tak není divu, že se snaží svůj život přehodnotit. Libuše se mu rozhodne udílet malé rady do života. Nezapomene mu připomenout, že kromě toho, že nemá práci, tak má pořád ještě manželku.

Přestože Marika je právě teď spokojená s Josém, pořád je to jeho manželka. Láska je v životě potřeba, říká Libuše. A Marika si svou lásku zaslouží, ale stále ještě nerozvázala veškeré svazky s Ivanem...

Ve 44. díle, který uvidíte již toto úterý ve 20.15 na Primě, budete sledovat hlavně Davidův příběh. Mladý zubař bude muset vyřešit zásadní kizi ve svém životě. Není mu co závidět. Jeho manželka, kterou si vzal před pár dny, mu svěřila velké tajemství. Dítě, na které se tak těšil, není jeho. Lenka měla poměr s jeho bývalým nejlepším kamarádem, který mu byl ještě k tomu na svatbě.

David se cítí jako úplný blbec. A není se čemu divit. V prvotní fázi jde za Dagmar, která je zrovna na odchodu do školy. Dagmar mu sice pomůže, ale také mu nařídí, aby šel do práce. Tam na něj ovšem čeká žena, jež ho zradila. Jít do práce není možné. Dagmar ho najde ještě odpoledne u sebe doma.

David se po cestě domů zkusí dostat do čajovny, kde je zrovna José. Čajovna prochází zásadní úpravou, ale když José vidí, v jakém stavu je David, otevře mu a nalije mu panáka.

José není jediný, kdo Davidovi pomůže v krizi. Takové jsou zkrátka Svatby v Benátkách:-)

Podívejte se na příští díl, který uvidíte již v úterý ve 20.15!

Tady se můžete podívat, jak bude vypadat Davidova cesta z krize:

Sdílejte článek