Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Speciál SVATBY: Vyletněná veselka pod širým nebem

Nádherné slunečné počasí si o venkovní svatbu doslova a do písmene říká. Jak ji dokonale zorganizovat tak, aby si ji užili nevěsta s ženichem i všichni ostatní, kteří budou ve svatební den s nimi?
Vydáno: 18.06.2015
Jestli sníte o romantice, je letní svatba pod širým nebem to pravé
Jestli sníte o romantice, je letní svatba pod širým nebem to pravé Autor: onewed.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vzhledem k tomu, že větru a dešti poručit nemůžeme, je fajn spolehnout se na měsíce, ve kterých nám může příroda garantovat slunečný den bez mráčku. Někdy až tropické teploty jsou nejčastěji v měsíci červenci a na přelomu srpna. Od věci ale také není konec srpna a začátek září, kdy se teploty drží v příjemných hladinách a zároveň není vedro k zalknutí. Pokud však počasí nijak zvlášť nedůvěřujete, rozhodně si pronajměte stan nebo altán, kde se s rodinou a přáteli budete moci schovat nejen před deštěm, ale i před sluníčkem.

Náročná příprava, ale výsledek stojí za to!

Sňatek na louce, v parku nebo na zahradě bude jistě nezapomenutelný, ale musíte počítat s tím, že vám spoustu času spolyká dostatečná příprava místa, hlavně za předpokladu, že si budete všechno připravovat sami. Zapomenout byste proto neměli na dostatečný počet křesílek a židlí pro svatebčany, slunečníky, stoly, servírovací vozíky, případně i svatební oblouk a koberec, po kterém budete kráčet k oddávajícímu, ale klidně i lehátka a další dekorace, které znásobí celkový dojem.

5ac6f408fc6af1530783ede0368c1d0b Foto:

 

Uvolněná svatební móda

Pokud se svatební hostina bude pořádat venku pod vkusně vyzdobeným altánem, rozhodně zapomeňte na lodičky na jehlovém podpatku a vklouzněte raději do pohodlných sandálek na širším podpatku. Co se týká svatební róby, preferujte jednoduchost. Přílišné zdobení a kanýry vám mohou zbytečně zkomplikovat váš den D. Za prvé vám bude horko, snáze se ušpiníte a navíc se nebudete cítit pohodlně a svěže, o což by vám mělo jít především. Hostům s klidnou duší také naordinujte uvolněný styl oblečení.

Tip: Místo dlouhých šatů s vlečkou nebo závojem vsaďte na kratší krajkové šaty, ve kterých budete platit za éterickou vílu, jež si právě odskočila z lesního palouku.

FotorCreated3 Foto:

Květiny, výzdoba, dekorace, DJ a jiné!

– Jako nevěsta upřednostňujte jednoduchou svatební kytici z lučních květin, kopretin, slunečnic nebo z elegantních kal. Ty jsou mimochodem pořád v kurzu.

– Altán nebo stan, kde bude svatba probíhat, vyzdobte světýlky a papírovými lampiony, jež se ve chvíli, kdy spadne soumrak, postarají o dokonalou atmosféru.

FotorCreated Foto:

– Venkovní svatba by měla být dostatečně kvalitně ozvučená, proto na tento aspekt rozhodně pamatujte.

– Svatební tabuli zkrášlete a doplňte o lucerny, ve kterých v pozdějších hodinách zažehněte plamínek svíčky, nebo si sami vyrobte vkusné svícny. Stačí na ně třeba vtipně naaranžované skleničky.

FotorCreated1 Foto:

 

– Počet hostů se blíží k sedmdesáti? Rozhodně investujte do moderátora, živé kapely, nebo DJ, který vás bude svým výběrem lákat k tanci.

def3a389ecfa412e42d08822cb52c36c Foto:

 

 

 

- A nezapomeňte, venkovní svatba se neobejde bez repelentu proti hmyzu, především ve večerních hodinách. Je dobré myslet i na krém proti slunci, kdyby se někdo zapomněl namazat:)

 

 

 

                                                                                                                                                                   len/foto: pinterest.com

Mohlo by vás taky zajímat:

Svatební šaty - Svatby v Benátkách

Podívejte se na všechny svatební šaty, které se objevily ve Svatbách v Benátkách!

 

 

Nikde není psáno, že se musíte brát v kostele nebo na radnici. Dnes už není problém vzít se třeba na louce

Speciál SVATBY: Tipy pro neokoukanou veselku

Proč se brát v kostele nebo na radnici, když je tolik jiných možností...

Speciál SVATBY: Kde se vzít, aby to nebyla nuda

 

 

                                                                                                                                                                                                 

Článek je zařazen v: svatba, svatební obřad, veselka, obřad, bydlení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama