Seriály a filmy

26. září 2018 15:14

Jana Mrákotová

Je doktorka Alena Moravcová z Tátů na tahu špatná máma?

Ve čtvrté epizodě seriálu Tátové na tahu, kterou Prima vysílá v neděli 30. 9., budou hlavní hrdinové řešit například to, jaká zábava je pro dítě nevhodnější a jakou naopak zavrhnout.

V každé rodině je přístup k dětem trochu jiný. Někdo má pocit, že musí být s dítětem pořád a neustále mu vymýšlet nějakou zábavu. Jinde se zase povolávají do zbraně prostředky moderní doby jako je tablet, televize. Stejná dilema řeší i naše seriálové postavy. Upoutávku na další díl vám přinášíme.

Alena Moravcová trpí výčitkami svědomí

Sympatická doktorka Alena Moravcová v podání Jany Strykové začíná trpět výčitkami svědomí, že se své dceři málo věnuje. Že ji vyměnila za kariéru. Nepřidá jí ani návštěva rodičů Pavlínčiny spolužačky a rozebírání přístupu k dětem. Ale co je správná cesta? A jak je to vlastně s dobou, po kterou by mělo být dítě výhradně s rodiči?

Zeptali jsme se na názor odborníka - psychologa Radka Ptáčka.

Podívejte se na jednotlivé epizody seriálu Tátové na tahu v archivu.

Další díl Tátů na tahu již v neděli 30. 9. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.