Seriály a filmy

20. září 2018 11:03

Jana Mrákotová

Lubor Knopp z Tátů na tahu a jeho nová pracovní výzva

Lubor Knopp je chlap ze staré školy. Rád pomáhá ženám do kabátu, pro rodinu a kamarády by skočil pod vlak, což by pro něj bylo možná jednodušší než jim říct, jak je má rád. Proto i jeho nová role táty v domácnosti je v jeho podání svoje.

Lubor Knopp v podání Karla Dobrého nedávno prodal úspěšnou stavení firmu, kterou vybudoval od nuly. Splatil hypotéku a plánoval, jak s si partnerkou užijí dlouhý předčasný důchod. Jenže jeho žena Gábina nastoupí do práce a on se začíná starat o chod domácnosti a výchovu dcery. Lubor je kutil, zná spoustu chlapských triků, ale výchova dětí je pro něj stále záhadou, chová se k nim jako k dospělým. Snaží se být dobrým manželem, ale jeho minulost, pracovní, a především osobní, ho neustále dohání. Podívejte se, jak se postaví ke své nové „pracovní“ výzvě, kterou vedení domácnosti bezpochyby je.

Sledujte další díl seriálu Tátové na tahu na Primě již v neděli 23. 9. ve 20.15.

Vše o seriálu můžete sledovat i online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.