Seriály a filmy

16. listopadu 2018 10:49

Jana Mrákotová

Lubor nadšený dědeček, Nikola bojovnice - v Tátech na tahu se nikdo nenudí

U Knoppových ze seriálu Tátové na tahu je díky novorozeněti vše vzhůru nohama. Beranovi si užívají znovuobjevené rodinné štěstí a Moravcovi se rozhodnou k radikálnímu řešení jedné velmi soukromé záležitosti.

Z Lubora je dědeček na plný úvazek. Tak moc se do nové role ponoří, že společně s Gábinou zapomínají, že mají malou Týnu, která má jako z udělání narozeniny! Příprava dětské party bude nakonec nad očekávání akční. Do toho se ve dveřích zjeví Gábiny matka, která neprožívá zrovna šťastné období. Podívejte se na ochutnávku z dalšího pokračování Tátů na tahu.

Jakub a Nikola Beranovi znovu tvoří pár a užívají si, že jsou zase rodina. Nikola se vrací ke scé profesi kadeřnice, Jakub dál pracuje v baru. Děti mají radost, že jsou rodiče spolu. Jejich idylku kazí jediná věc – bytová situace. Rozhodnou se zažádat o hypotéku a vše vyřešit. Jak se však ukáže, v bance na ně zrovna jako na žádané klienty nepohlíží. Nikola se projeví jako skutečná lvice bránící svou rodinu, jak je vidět z videoukázky.

Nikola Beranová se nezdá!

Moravcovi krizi ustáli a opět tvoří harmonický a doslova ukázkový pár. Ve shodě jsou, jak se zdá, i v otázce dalších dětí – další prostě nechtějí, Pavlínka jim ke štěstí stačí a oba se chtějí věnovat take svým kariérám. Rozhodnou se proto k poněkud razantnímu řešení. Marek podstoupít vasektomii. Čeká je tedy návštěva urologie. Oba si před ráznou uroložkou připadají poněkud nesví… Můžete se přesvědčit z videa.

Tak v této ordinaci jsou Moravcoví jako na trní…

Sledujte seriál Tátové na tahu také online!

Další epizodu seriálu Tátové na tahu uvidíte v neděli 18. 11. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.