Seriály a filmy

27. října 2018 14:36

Jana Mrákotová

Marek Moravec z Tátů na tahu má také své slabiny

Marek Moravec z Tátů na tahu bojuje s vlastní žárlivostí. Žárlí na kolegu své ženy Aleny. Umí ale on odolat kouzlu zakázaného ovoce? Víc vám možná napoví naše ukázka, kterou vám právě přinášíme.

Marek Moravec je přátelský, inteligentní a hravý muž, který dlouhá léta úspěšně působil ve sféře marketingu a reklamy. Je navíc take velmi pohledný. Zdá se, že je to ideální manžel a také sen mnoha žen. Ale i tento “ideál” má své slabiny. Začal například žárlit na svou ženu Alenu, která je lékařka na urgentním příjmu v nemocnici. A kolem které se točí mladý lékař Honza, kterého Marek přímo nesnáší. Užírá se, ale sám je to on, kdo šlápne vedle. Jde ale těmto situacím předcházet? V ukázce uvidíte, jak moc je Marek odolný proti ženským půvabům Pavlínčiny třídní učitelky Noskové.

Markova noční procházka s třídní učitelkou

Vše kolem seriálu Tátové na tahu sledujte online!

Tátové na tahu již v neděli 28. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.