Seriály a filmy

23. listopadu 2018 11:21

Jana Mrákotová

Nemilá překvapení v Tátech na tahu

V dalším díle seriálu Tátové na tahu hraje i nadále důležitou roli Luborova tchýně Vendula, která se stále nemá k odjezdu. Nečekané problémy ale budou řešit I Kamil a Tomáš.

Podívejte se na malou ochutnávku toho, co vás čeká v pokračování seriálu Tátové na tahu, kde pokračují příběhy čtyř otců na mateřských a jejich rodin.

U Knoppových je I nadále o jednoho člena rodiny víc. Matka Gábiny Vendula s odjezdem rozhodně nespěchá. Dokonce se zdá, že spíše naopak. Zároveň se Vendula opájí myšlenkou, že stav jejího manželství je jen přechodný. Gábinu zajímá, proč chce její táta pohřbít dlouholeté manželství s její mámou a rozhodne se ho konfrontovat. Podívejte se, jaký šok na ni čeká.

Tátův úlet

Marek s Alenou se rozhodnou, že chtějí rozšířit svoji rodinu. O každou chvilku, kterou by mohli pracovat na miminku, musí ale tvrdě bojovat. Překážek je hned několik. Velký šok čeká na Kamila s Tomem. Nečekaně se na scéně objeví biologický otec jejich milované Štěpánky. Co se bude dít dál, to ukáže čas. Vy se podívejte na reakci Kamila, když se tuto informaci dozví.

Seriál Tátové na tahu sledujte take online.

Novou epizodu seriálu Tátové na tahu uvidíte v neděli 25. 11. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.