Seriály a filmy

6. srpna 2018 11:15

Jana Mrákotová

Realita Tátů na tahu

Natáčení seriálu Tátové na tahu je v plném proudu. Jak se ale k otcům na mateřské dovolené staví ve sklutečnosti jejich herečtí představitelé? Umějí si představit, že by si se svými partnerkami role doma prohodili? Nebo má někdo z nich dokonce i osobní, nepřenosnou zkušenost?

V plném proudu je natáčení nového rodinného seriálu Tátové na tahu. V hlavních rolích se představí herci Štěpán Benoni, Saša Rašilov, Karel Dobrý a Petr Vaněk. Jaké jsou tedy jejich osobní názory a zkušenosti s muži na mateřské dovolené?

Karel Dobrý: "Já vlastně na mateřské začínal..."

„Já vlastně na mateřské začínal, vydělával jsem výrazně míň než moje tehdejší partnerka, tak jsme se dohodli, že žena bude vydělávat a já se budu starat o dceru. Dělal jsem to necelé dva roky a bavilo mě to moc, včetně všech povinností s tím souvisejících, jako je odsáté mléko, kojili jsme. Po roce musím říct, že mi z toho začalo trochu hrabat, a musel jsem ven, protože jsem neměl ještě odpracováno a hledal jsem možnost pořádně makat v tomhle oboru. Teď už bych znovu šel na mateřskou,“ říká s úsměvem herec Karel Dobrý, který hraje jednoho z tatínků na tahu, Lubora Knoppa.

"Mezi těmi ostatními tatínky jsem já takový slušňák," říká Saša Rašilov

„Mezi těmi ostatními tatínky jsem já takový slušňák. Až by se mohlo zdát, že takový submisivní. Ale je to pozice toho chlapa, který uměl vydělat peníze – a i to dělal. Ale jeho žena má teď nějakou kariéru a profesní touhu a je to svým způsobem osvícený vztah. Takže jí to umožňuje a je tzv. na mateřský,“ prozradil ke své roli Marka Moravce herec Saša Rašilov. Herec navíc dodává, že by si sám sebe na mateřské také dokázal představit.

Štěpán Benoni: "Asi bych se toho nebál"

„Asi bych se toho nebál. Kdyby taková situace nastala, tak bych ji v pohodě zvládnul,“ tvrdí s odhodláním Štěpán Benoni.

"Na mateřskou jsem chtěl jít," přiznává Petr Vaněk

„Já jsem dokonce na mateřskou chtěl jít a moje práce by mi to i umožnila. Ale jediný problém byl, že jsem nestihl zaplatit nemocenskou, a tak to nešlo. Tohle zjištění bylo mrzutý, protože jsem se na to těšil. Tak třeba příště,“ dodává Petr Vaněk.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.