Seriály a filmy

11. října 2018 11:33

Jana Mrákotová

Svatební veselí si užijí Tátové na tahu

Další epizoda seriálu Tátové na tahu bude ve znamení svatebních příprav a také samotné svatby. Blíží se svatba Lubora a Gábiny.

Přípravy na svatbu Lubora a Gábiny vrcholí. Alena coby nejlepší kamarádka Gábiny ke všemu dění přistupuje velmi zodpovědně a rozhodne se, že Gábina nesmí být ochuzená o rozlučku se svobodou. Ta o ni ale moc nestojí. Veškeré chystání Dne D naruší příjezd Luborovy těhotné dcery Petry a Lubor místo plánovené rozlučky se svobodou přiměje své kamarády, aby mu pomohli hájit čest jeho dcery. Neobejde se to bez překvapujících situací.

Podívejte se na ukázku z dílu

Svatba Lubora a Gábiny – premiéra Karla Dobrého

V jeden moment se zdá, že je svatba ve vážném ohrožení. Gábina hodně váhá a chce v jeden moment svatbu dokonce zrušit. Do všeho se ale opět vloží Alena. Svatba nakonec bude! Sice trochu jinak a jinde, ale o to bezprostředněji. Pro Karla Dobrého coby ženicha to byla premiéra, a to jak v televizi, tak ve filmu. Ženicha si ještě doposud nezahrál. A před oltářem nestál ani v soukromém životě. Podívejte se do fotogalerie, jak to Gábině a Luborovi, tedy jejich hereckým představitelům Aně Geislerové a Karlu Dobrému, slušelo.

Všechny díly seriálu Tátové na tahu sledujte take online.

Šestou epizodu Tátů na tahu uvidíte v neděli 14. 10. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.