Seriály a filmy

5. října 2018 11:15

Jana Mrákotová

Sympaťáci Kamil a Tomáš z Tátů na tahu

Seriál Tátové na tahu přináší každou neděli další příběhy o čtyřech moderních rodinách, které mají jedno společné: domácnost a výchovu dětí si vzali na starost muži.

Lubor, Jakub, Kamil, Marek – čtyři chlapi, kdy každý je úplně jiný! Se všemi můžeme prožívat narození dětí, svatby, rozvody, kariérní pády i soukromé tragédie. Budou se mezi sebou nenávidět, milovat, navzájem si pomáhat, ale hlavně bojovat o to, aby byl každý z nich nejlepším tátou na světě. A hlavně ukazují, že přátelství je v životě fakt nenahraditelné, i když každý ho vyjadřuje jinak, jak je vidět…

Dva tátové

Každý z hrdinů je naprosto odlišný, ale spojuje je jejich společný úděl, přátelství, ale také například snaha nepoztrácet vlastní děti. Jednou z dvojic je pár homosexuálů Kamil Adámek a Tomáš Vrána. Právě oni vychovávají společně Tomovu malou neteř, které se ujali, když jí zemřela máma, Tomášova sestra. A snaží se jí být opravdu dobrými rodiči, a to i v nelehké situaci, což je vidět i z ukázky.

Tomáš Vrána – hasič ideál

Tomáš je profesionální hasič a bývalý aktivní sportovec. Svou orientaci pečlivě tajil, ale pravda vyšla na povrch, když poznal Kamila. Kupodivu všechno dopadlo dobře, hlavně díky jeho starší sestře, která se za něj postavila před rodinou. Měl ji nejradši na světě, o to hůře pak nesl, když zahynula při autonehodě. Tomáše v seriálu představuje Jakub Prachař. Jak je na tom on sám se vztahem k mateřské dovolené? Podívejte se na rozhovor.

Jednotlivé díly Tátů na tahu můžete sledovat také online.

Další díl seriálu Tátové na tahu sledujte v neděli 7. 10. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.